Porady

Czy firmy sprzątające zajmują się utrzymywaniem terenów zieleni?

blank

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że firmy sprzątające zajmują się nie tylko profesjonalnym porządkowaniem przestrzeni biurowych, domowych oraz innych, ale i utrzymywaniem w nienagannym stanie terenów zewnętrznych. Nie uchodzi wątpliwości, że prezentacja trawnika przed budynku lub innych należących do niego połaci zieleni jest niejako wizerunkiem firmy znajdującej się w nim. Warto więc zdecydować się na skorzystanie z oferty kogoś, kto zadba o odpowiednią prezentację takiego terenu. W Olsztynie, Ełku i Białymstoku takie zlecenia wykonuje firma AKMAR!

Sprzątanie terenów zieleni – Olsztyn, Ełk, Białystok

Sprzątanie terenów znacznie różni się od standardowego sprzątania. Niezbędne są tu inne rozwiązania, które powinny zostać dostosowane do wymagań i potrzeb danego klienta – wszak nie istnieją dwa identyczne tereny zieleni. Regularne sprzątanie śmieci z trawnika, pielenie go, koszenie, przycinanie żywopłotu, grabienie opadłych liści czy doprowadzanie do ładu ławek i pozostałego wyposażenia zewnętrznego – wszystko to należy uzgodnić wcześniej. W tej sprawie warto przetelefonować do firmy sprzątającej lub spotkać się na rozmowę, aby ustalić zakres prac i obszar wykonywanych działań – również możliwe usługi dodatkowe. To także sposób na poznanie wszelkich kosztów skorzystania z takiego rozwiązania oraz rozpoczęcia owocnej współpracy! Na terenie Olsztyna, Ełku i Białegostoku prace związane ze sprzątaniem terenów zieleni wykonuje AKMAR!

Porządkowanie terenów zieleni – firma AKMAR

Dlaczego warto skorzystać akurat z ofert firmy AKMAR? Działamy w branży sprzątającej już od wielu lat, a nasze doświadczenie pozwala wykonywać nam prace rzetelnie i solidnie. Używamy nowoczesnego sprzętu i środków wysokiej jakości, dbamy także o wszelkie zasady BHP w pracy. Co więcej, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dostosujemy ofertą w oparciu o konkretne założenia – aby współpraca z nami przebiegała na jak najlepszych warunkach dla obu stron! Nie można zapomnieć także o tym, że oferujemy przebogaty zakres usług (w tym usług dodatkowych), nie tylko w kwestii sprzątania terenów zieleni, dzięki czemu każda firma czy też osoba prywatna znajdzie rozwiązanie idealnie pod siebie!

Potrzebujesz pomocy w uporządkowaniu terenu zieleni? Skontaktuj się z nami – z AKMAR! Działamy na terenie Olsztyna, Ełku, Białegostoku oraz okolicznych miejscowości!