Porady

Czyste kasetony, neony reklamowe – zadbaj o rozpoznawalność firmy!

blank

Neony reklamowe oraz inne reklamy wolnostojące, a także sam budynek firmy są swoistą wizytówką danej marki. Warto dbać o ich czystość i wygląd, nie tylko przez wzgląd na estetykę i powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą”, ale także i dobrą widoczność logo czy sloganu reklamowego, aby zostać dobrze zapamiętanym. W utrzymaniu w czystości takich elementów oraz elewacji pomóc może profesjonalna firma porządkowa – taka jak AKMAR! Na czym polega czyszczenie elewacji budynków? Jak dbać o czystość świecących reklam? Poniżej zdradzamy co-nieco z naszego doświadczenia!

Jak dbać o czystość święcących reklam?

Jak umyć reklamę wolnostojącą i nie naruszyć jej struktury? Choć w przypadku neonów może wydać się to skomplikowane tak… takie nie jest. Czyszczenie z zastosowaniem ciepłej wody demineralizowanej pozwala zachować w stanie doskonałym reklamy zarówno neonowe, LEDowe i z ekranami LCD, jak i plastikowe, z ABS-u, pleksi oraz innych. Dzięki takiej wodzie żadna powierzchnia reklamowa się nie odbarwia ani nie odkształca.

Pomocna przy takich pracach jest także myjka teleskopowa, która pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, w których zbiera się często całoroczny brud. Firma AKMAR ma doświadczenie w tego typu realizacjach, jeśli więc pragniesz zadbać o swoją reklamę wolnostojącą – daj nam znać!

Czyszczenie elewacji budynków

Elewacje budynków rozmaitych firm ulegają dość szybkiemu zabrudzeniu, a bez odpowiednich środków oraz profesjonalnych działań nie da się tego dokonać w pełni. Takie mycie należy wykonać najlepiej za pomocą wysokiego ciśnienia z użyciem odpowiednich środków chemicznych, dopasowanych do mytej powierzchni. W takim wypadku niemożliwe jest uszkodzenie ściany budynku, a jego czyszczenie jest bardziej efektywne – w taki sposób można też pozbyć się glonów oraz innych nieprzyjemnych nalotów.

W przypadku usuwania takich elementów konieczna jest należyta staranność oraz skuteczność, którą z całą pewnością charakteryzuje się firma AKMAR. Z nami powierzchnie ścian nie ulegają niszczeniu, a budynek zyskuje estetyczny wygląd i staje się piękną wizytówką firmy – nie tylko dla klientów, ale i przyszłych pracowników czy też wspólników!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą prac porządkowych firmy AKMAR. Zadbanie o czystość rozmaitych reklam oraz budynku to – jak wspomnieliśmy wcześniej – nie tylko kwestia estetycznego wyglądu, ale także pozytywnej rozpoznawalności. Jesteśmy w stanie zadbać nawet o zaniedbane budynki czy reklamy wolnostojące. Skontaktuj się z nami – z przyjemnością pomożemy w kwestiach czyszczenia!