Porady

Czyszczenie parkingu – czyli porządki wokół budynków firmy

blank

Czyszenie parkingów i garaży podziemnych bywa nie lada wyzwaniem – wszak są to miejsca obciążone ruchem pojazdów, co wpływa na ich silne zabrudzenie. Ślady opon na posadzkach, szpecące plamy oleju, a nawet pozostałości po zimowej soli i piasku – to nie lada bałagan! A nie można zapomnieć także i o innych nieestetycznych elementach jak kurz i resztki spalin na bramach oraz innych elementach. Nie trzeba mieć jednak drogiego urządzenia do czyszczenia kostki brukowej – wystarczy skontaktować się z odpowiednią firmą, która zadba o czystość na obiekcie za nas! Jakie prace są konieczne przy sprzątaniu parkingów? Jak profesjonalnie wyczyścić kostkę brukową? Odpowiedzi znajdziecie w poniższym blogu!

Sprzątanie garaży podziemnych

Mycie garaży podziemnych i nadziemnych jest bardzo ważne – przede wszystkim dla estetyki danego obiektu. Raczej niechętnie odwiedza się miejsca zaśmiecone i silnie zabrudzone, prawda? Warto skorzystać tutaj z pomocy specjalistów – firmy AKMAR – której oferta obejmuje między innymi czyszczenie specjalistyczne parkingów oraz kostki brukowej. Firma posiada specjalistyczne maszyny i środki czyszczące, które doskonale poradzą sobie nawet z ciężkimi do usunięcia plamami oleju oraz innymi zanieczyszczeniami.

W kwestii czyszczenia garaży podziemnych można liczyć na:
maszynowe mycie garaży;
– czyszczenie posadzek garaży (usuwanie śladów opon i oleju);
– sprzątanie garaży (wynoszenie śmieci itp.);
– mycie kostki brukowej za pomocą zabezpieczających preparatów.

Wszystkie wykorzystane środki do czyszczenia kostki brukowej są niezwykle efektywne oraz posiadają odpowiednie testy, dzięki czemu można cieszyć się czystym parkingiem, garażem podziemnym na dłużej.

Cena czyszczenia kostki brukowej, chodników

Cennik mycia garaży podziemnych przez firmę AKMAR nie jest zbyt konkretny. Wszystko to za sprawą konieczności wykonania profesjonalnej wyceny, przez wzgląd na powierzchnię danego obiektu oraz prace, które muszą zostać wykonane. Jak widać powyżej, do standardu należy mycie chodników przy użyciu odpowiedniego płynu do mycia kostki brukowej oraz wszelkie inne prace, które mają sprawić, by parking prezentował się nieskazitelnie i był swoistą wizytówką dla firmy. Warto także zauważyć, że w obecnych czasach dezynfekcja powierzchni i jej mycie jest bardzo istotne – nawet w takich miejscach jak garaże podziemne!

AKMAR – firma czyszcząca kostkę brukową

AKMAR zajmuje się nie tylko czyszczeniem kostki na parkingach i w garażach podziemnych, ale i profesjonalnym sprzątaniem na wielu innych polach. Zajmujemy się placówkami handlowo-usługowymi, biurami, hotelami, halami produkcyjnymi i magazynowymi, a także utrzymaniem w czystości terenów zieleni. W swojej ofercie posiadamy także usługi specjalistyczne, jak czyszczenie paneli fotowoltaicznych czy – wspomniane – mechaniczne doczyszczanie powierzchni! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych możliwości, nie tylko maszynowego mycia podłóg!