Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Bartoszyce

blank

Sprzątanie specjalistyczne to zadanie, którego nie każdy może się podjąć. Potrzeba do niego odpowiedniego sprzętu, środków chemicznych i umiejętności. Inaczej można zrobić więcej szkody niż pożytku. Dlatego jeśli masz do wykonania zadania typu: mycie paneli fotowoltaicznych, mycie elewacji lub okien, dezynfekcja pomieszczeń, ozonowanie itp., skorzystaj z usług firmy sprzątającej, które są dostępne w Bartoszycach.

Zadzwoń do nas i poznaj naszą ofertę usług sprzątających – tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Bartoszyce

Jeśli potrzebujesz ozonowania w pomieszczeniu lub pojeździe, zgłoś się do nas. Przy użyciu specjalistycznego ozonatora pozbędziemy się wszelkich niekorzystnych dla zdrowia i komfortu substancji i mikroorganizmów. W pomieszczeniu po ozonowaniu nie ma wirusów, bakterii, alergenów. Usuwane są też nieprzyjemne zapachy np. stęchlizny, dymu papierosowego. To świetny sposób na odświeżenie pomieszczeń oraz na zagwarantowanie bezpiecznych i higienicznych warunków przebywającym w nich osobom.

Dezynfekcja Bartoszyce

Oprócz tego zachęcamy do korzystania z naszych usług dezynfekcji. Zajmujemy się między innymi:

dezynfekcją powierzchni i akcesoriów użytkowych (blatów, mebli, klamek, poręczy),

  • dezynfekcją toalet / łazienek,
  • dezynfekcją całych budynków,
  • dezynfekcją pojazdów,
  • dezynfekcją magazynów i towarów przygotowywanych do transportu.

Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły naszej oferty w Bartoszycach.

Mycie elewacji Bartoszyce

Potrzebujesz, aby ktoś zadbał o Twój budynek od zewnątrz od strony wizualnej? Nasza firma realizuje zadania takie jak mycie elewacji, mycie okien i przeszkleń, czyszczenie drzwi, bram, ogrodzeń. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, przedstawimy Ci pełną ofertę i wspólnie ustalimy zakres oraz termin wykonywanych w obiekcie usług.

Mycie paneli fotowoltaicznych Bartoszyce

Nasza pomoc może Ci się przydać również w kwestii mycia paneli fotowoltaicznych. To droga technologia, o którą należy odpowiednio dbać, aby służyła użytkownikom długo, wydajnie i bezawaryjnie. Zajmiemy się czyszczeniem paneli słonecznych zarówno umieszczonych wysoko na dachach budynków, jak i tych na gruncie.

Te i inne usługi związane ze sprzątaniem są dostępne w Bartoszycach. Zapraszamy działające tu podmioty – firmy i instytucje – do kontaktu z naszym najbliższym oddziałem, aby ustalić szczegóły współpracy. Zadzwoń już teraz! Tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240