Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Braniewo

blank

Chcesz jak najlepiej zadbać o komfort osób pracujących lub odwiedzających Twoją firmę? Jeśli tak, to na pewno masz na uwadze czystość i higienę, jak i ogólny wizerunek budynku i poszczególnych pomieszczeń. Utrzymanie czystości to zadanie wymagające, dlatego polecamy skorzystać w tym zakresie z naszych usług. Nie musisz zatrudniać dodatkowych pracowników, poświęcać czasu i energii na zarządzanie pracami porządkowymi, martwić się o zapasy środków czystości. Tym wszystkim zajmiemy się my, jeśli zdecydujesz się na usługi sprzątające Akmar. Zapraszamy do współpracy firmy z Braniewa!

Skorzystaj z profesjonalnych usług sprzątania i dezynfekcji – zadzwoń: 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Braniewo

Jedną z naszych usług, którymi możesz być zainteresowany w Braniewie, jest ozonowanie. Jest to dogłębne czyszczenie pomieszczeń przy pomocy ozonu, w taki sposób, że znikają z nich wszelkie szkodliwe substancje i mikroorganizmy. Doskonałe rozwiązanie na miejsc, w których szybko powstają zanieczyszczenia lub nieprzyjemne zapachy.

Dezynfekcja Braniewo

Przydatną zwłaszcza w ostatnim czasie usługą jest dezynfekcja. Kompleksowa dezynfekcja budynków jest konieczna, kiedy istnieje ryzyko, że rozprzestrzenia się w nich wirus lub bakterie. Jednak warto też dokonywać regularnej, profilaktycznej dezynfekcji, zwłaszcza jeśli chodzi o często używane przedmioty lub pomieszczenia, w których przebywa dużo ludzi. Możemy zająć się dezynfekcją powierzchni, pomieszczeń i całych budynków w Braniewie – zapraszamy do kontaktu zainteresowane firmy i instytucje.

Mycie elewacji Braniewo

Chętnie doprowadzimy też budynek do porządku od zewnątrz, poprzez czynności takie jak mycie elewacji, czyszczenie dachów i rynien, mycie okien i drzwi, prace porządkowe na posesji. Możesz nam zlecić utrzymanie terenów zielonych oraz czyszczenie bram wjazdowych i ogrodzeń. Dzięki naszej pracy Twój obiekt będzie się prezentował estetycznie i robił dobre wrażenie już od pierwszego spojrzenia.

Mycie paneli fotowoltaicznych Braniewo

Klientom z Braniewa oferujemy również realizację zadania, do którego wiele osób nie wie, jak się samodzielnie zabrać – czyli mycia paneli fotowoltaicznych. Zwykle znajdują się one na dachu, są trudno dostępne, a użytkownicy nie wiedzą, jakich akcesoriów i środków czystości używać, aby utrzymać je w dobrym stanie. My to wiemy i chętnie wykonamy to zadanie za Ciebie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich, którzy chcą z nami podjąć współpracę w zakresie któregoś z powyższych zadań.