Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Działdowo

blank

Jak właściwie zadbać o czystość w swojej firmie, obiekcie użytkowym czy lokalu usługowym? Można robić to samemu, poświęcając własny czas i energię. Można zatrudnić pracowników, których jednak trzeba będzie kontrolować. Poza tym należy wtedy samodzielnie zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne sprzęty, akcesoria i środki czystości. Najlepszą opcją wydaje się więc zlecenie sprzątania firmie zewnętrznej. Akmar oferuje takie usługi w Działdowie. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zadzwoń!

Usługi sprzątania dla firm – poznaj ofertę: tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Działdowo

Zamów u nas usługę ozonowania pomieszczeń lub pojazdów. Pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów, oparów, alergenów, bakterii i wirusów. Odświeżymy pomieszczenie i sprawimy, że przebywanie w nim znowu będzie zdrowe i bezpieczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na czym polega ozonowanie i jakie daje korzyści, zadzwoń do nas – wszystko Ci wyjaśnimy i przedstawimy możliwe formy współpracy w Działdowie

Dezynfekcja Działdowo

Inną usługą, którą oferujemy w Działdowie, jest profesjonalna dezynfekcja. Dezynfekujemy:

  • pomieszczenia,
  • powierzchnie,
  • meble,
  • akcesoria i elementy wykończenia budynków (np. klamki, poręcze),
  • przedmioty codziennego użytku.

Działamy w oparciu o zasady bezpieczeństwa i higieny. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, o który dbamy zatrudniając i szkoląc pracowników naszej firmy.

Mycie elewacji Działdowo

Gdy widzisz, że elewacja w Twoim budynku nie prezentuje się już najlepiej – jest brudna, zakurzona, ochlapana lub są na niej zacieki – nie musisz sam mierzyć się z tym problemem. Akmar ma do dyspozycji profesjonalny sprzęt czyszczący oraz środki chemiczne przeznaczone do czyszczenia właśnie takich powierzchni. Możemy zająć się budynkiem publicznym, firmowym oraz prywatnym. Spraw, aby elewacja znowu była ozdobą budynku, a nie jego skazą. Zapraszamy do współpracy klientów z Działdowa!

Mycie paneli fotowoltaicznych Działdowo

Możemy też wyręczyć Cię w trudnym zadaniu mycia paneli fotowoltaicznych. Mamy świadomość, że wielu właścicieli paneli nie wie, jak się do tego zabrać, bo są one trudno dostępne (umieszczone na dachu budynku lub wysokim wysięgniku) albo zajmują za dużą przestrzeń. Nasi specjaliści świetnie poradzą sobie z tym zadaniem, tak jak robili to do tej pory – możesz nam zaufać. Jeśli chcesz poznać szczegóły realizacji tej usługi, zadzwoń do nas. Zapraszamy do kontaktu.