Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Elbląg

blank

Usługi związane ze sprzątaniem i dezynfekcją w ostatnim czasie cieszą się większą niż dotąd popularnością. Z uwagi na panującą na świecie sytuację wszyscy wyjątkowo dbamy o higienę oraz środki bezpieczeństwa. Wszyscy, którzy prowadzą firmy, świadczą usługi czy prowadzą sprzedaż, są w pewien sposób odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników. Dlatego muszą dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednie warunki higieniczne. Jako firma zajmująca się sprzątaniem, możemy w tym pomóc. Zapraszamy do współpracy podmioty z Elbląga, które są zainteresowane usługami dezynfekcji, ozonowania i ogólnego utrzymania czystości w obiektach i wokół nich.

Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z usług: tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Elbląg

Ozonowanie to czynność, która polega na dostarczeniu do danego pomieszczenia ozonu pozyskanego z tlenu zawartego w powietrzu. Celem ozonowania jest pozbycie się z otoczenia bakterii, wirusów, grzybów, alergenów oraz nieprzyjemnych zapachów. To bardzo skuteczna metoda oczyszczania pomieszczeń zarówno normalnie użytkowanych (np. biur, sal w szkołach, przedszkolach, szpitalach i innych placówkach publicznych, prywatnych mieszkań), jak i takich, w których doszło np. do pożaru, zalania czy innego zdarzenia, w wyniku którego pomieszczenie wymaga dogłębnego oczyszczenia. Ozonować można także pojazdy – samochody osobowe, kabiny kierowców w samochodach ciężarowych, przyczepy kempingowe itd. Jeśli chcesz zamówić usługę ozonowania w Elblągu, skontaktuj się z nami!

Dezynfekcja Elbląg

Oferujemy także inne metody dezynfekcji – z użyciem środków chemicznych o zastosowaniu dostosowanym do potrzeb danego obiektu. Możemy podjąć się regularnej dezynfekcji obiektów i pomieszczeń (z częstotliwością np. raz w tygodniu, raz dziennie itp.) lub jednorazowej usługi. Zapraszamy do kontaktu klientów z Elbląga i okolic.

Mycie elewacji Elbląg

Mycie elewacji może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza gdy mowa o dużych, wysokich budynkach lub o obiektach, które wymagają szczególnej pielęgnacji np. ze względu na stan techniczny. My, jako specjaliści od mycia elewacji, nie będziemy jednak mieć z tym problemu, dlatego zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie zainteresowane tą usługą osoby.

Mycie paneli fotowoltaicznych Elbląg

Oferujemy także usługę mycia paneli fotowoltaicznych. Aby system fotowoltaiczny działał poprawnie, trzeba zadbać o wszystkie aspekty związane z jego utrzymaniem i konserwacją, a my chętnie w tym pomożemy. Zapraszamy!