Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Ełk

blank

Zadbaj o czystość z pomocą profesjonalistów. Oferujemy usługi dezynfekcji, sprzątania obiektów, ozonowania pomieszczeń, mycia powierzchni oraz wiele innych. Działamy w całym regionie- na terenie Ełku i w okolicach, we wszystkich pobliskich miejscowościach. Dojedziemy, gdzie trzeba! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług sprzątania: tel. 697 434 182

Ozonowanie Ełk

Usługa ozonowania jest przydatna w bardzo wielu różnych obiektach. Przedszkola, szkoły, szpitale, ośrodki opieki – wszędzie tam, gdzie na co dzień przebywają ludzie, trzeba dbać o idealną czystość i higienę. Ozonowanie umożliwia pobycie się zanieczyszczeń z powietrza, a także bakterii i zarazków, które ciężko jest usunąć podczas klasycznego sprzątania. Ozonować można także pojazdy, przyczepy kempingowe itp. Dzięki niemu z wnętrz znikają brzydkie zapachy – są one odświeżone, czyste i higieniczne. Z usługi ozonowania można skorzystać w Ełku i okolicach – zapraszamy serdecznie.

Dezynfekcja Ełk

Kolejnym ważnym aspektem utrzymania czystości jest dezynfekcja. Z pomocą specjalnych środków dezynfekujących można pozbyć się groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów i zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni. W Ełku oferujemy dezynfekcję dowolnych pomieszczeń – od biur i lokali handlowo-usługowych, poprzez szkoły, przedszkola i żłobki, aż po prywatne domy. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Mycie elewacji Ełk

Nasza firma zajmuje się także czyszczeniem elewacji, czyli zewnętrznej powierzchni ścian budynków. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno właściciele prywatnych domów, jak i przedsiębiorcy. Poza myciem elewacji możemy zaoferować prace porządkowe wokół budynków (czyszczenie podjazdów i chodników, utrzymanie terenów zielonych itp.). Zadbamy o to, aby powierzony nam obiekt prezentował się nieskazitelnie z pod każdym względem.

Mycie paneli fotowoltaicznych Ełk

W obszarze naszych usług znajduje się również mycie paneli fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne zwykle zlokalizowane są na dachach budynków, wobec czego dostęp do nich jest utrudniony. Dysponujemy jednak odpowiednim sprzętem, który umożliwi nam dotarcie nawet do najtrudniej zlokalizowanych paneli. Zajmujemy się również czyszczeniem wiat fotowoltaicznych oraz całych farm fotowoltaicznych. Jest to niemałe przedsięwzięcie, ale z pewnością mu sprostamy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby i firmy z Ełku i okolic!