Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Kętrzyn

blank

Usługi sprzątania i dezynfekcji mogą w dużym stopniu ułatwić codzienne funkcjonowanie firmom, punktom handlowym i usługowym oraz innym instytucjom. Zamiast zajmować się kwestiami porządkowymi, prowadzisz biznes i skupiasz się na tym, żeby dobrze prosperował. Utrzymanie czystości powierzasz natomiast zewnętrznej firmie, z którą rozliczasz się co miesiąc za zrealizowanie usługi. To duża wygoda – dlatego zapraszamy klientów z Kętrzyna do podjęcia współpracy z firmą sprzątającą Akmar!

Specjalistyczne sprzątanie i dezynfekcja obiektów – zadzwoń i dowiedz się więcej! Tel. 697 434 182

Ozonowanie Kętrzyn

Potrzebujesz ozonowania? Ta procedura pozwoli Ci oczyścić pomieszczenie z bakterii, wirusów i grzybów. Odświeżysz je i sprawisz, że z powietrza znikną niekorzystne dla zdrowia i komfortu substancje i zapachy. Usługę ozonowania możesz zamówić w Kętrzynie. Wystarczy, że zadzwonisz do jednego z oddziałów naszej firmy (w Olsztynie lub Ełku) – przedstawimy Ci wszystkie szczegóły i zaproponujemy korzystne formy współpracy.

Dezynfekcja Kętrzyn

Dezynfekowanie powierzchni w miejscach, w których przebywają ludzie, jest obowiązkiem każdej osoby/instytucji odpowiedzialnej za zarządzanie budynkiem. W ostatnim czasie obowiązek ten jest szczególnie rygorystycznie przestrzegany. Możemy odciążyć Cię w tej kwestii – wystarczy, że zamówisz usługę dezynfekcji w naszej firmie. Możemy wykonywać to zadanie regularnie lub podjąć się go jednorazowo. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Mycie elewacji Kętrzyn

Jeśli zewnętrzna część Twojego budynku nie prezentuje się już najlepiej, być może nadszedł czas na wyczyszczenie elewacji. Samodzielnie możesz jednak tylko sobie zaszkodzić, jeśli użyjesz nieodpowiednich sprzętów lub chemii. Zleć to zadanie profesjonalistom, czyli firmie Akmar. Dojedziemy do Twojego obiektu w Kętrzynie i okolicach, zajmiemy się myciem elewacji oraz innych elementów w budynku i w jego sąsiedztwie.

Mycie paneli fotowoltaicznych Kętrzyn

Wśród naszych usług znajduje się również specjalistyczne mycie paneli fotowoltaicznych. Dzięki odpowiedniej konserwacji będą działały długo i wydajnie, a Ty nie będziesz musiał martwić się o uszkodzenia czy awarie. Zaufaj firmie, która zajmuje się tą usługą od dawna i dysponuje niezbędnym do jej wykonania sprzętem. Zamów usługę mycia paneli solarnych w Kętrzynie – firma sprzątająca Akmar zaprasza do współpracy!