Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Łomża

blank

Sprzątanie zlecone zewnętrznej firmie to sposób na zagwarantowanie swojemu obiektowi odpowiedniego poziomu czystości i higieny bez konieczności inwestowania w specjalistyczne sprzęty i środki chemiczne. Dla przedsiębiorców jest to duża wygoda, a często również niemała oszczędność finansowa. Nie wiąże się to bowiem z koniecznością utrzymywania pracowników – płaci się wyłącznie za wykonaną usługę, której szczegóły są zawarte w podpisanej umowie.

Zachęcamy do skorzystania w Łomży z usług takich jak dezynfekcja, ozonowanie, mycie okien, mycie elewacji, czyszczenie paneli fotowoltaicznych. Zajmujemy się także całościowym utrzymaniem budynków w zakresie czystości, drobnych napraw oraz dbania o tereny zielone w obrębie obiektów. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami!

Usługi sprzątania, czyszczenia i dezynfekcji w Łomży – zadzwoń: 511 040 019

Ozonowanie Łomża

Ozonowanie realizujemy zarówno w pomieszczeniach, jak i w pojazdach (samochodach osobowych, kabinach kierowców samochodów ciężarowych, przyczepach kempingowych, vanach itp.). Ozonowanie pozwala polepszyć jakość powietrza, pozbyć się szkodliwych mikroorganizmów i alergenów, a także wyeliminować niepożądane zapachy, nawet te najbardziej intensywne jak np. z dymu papierosowego. Nasze usługi realizujemy na terenie Łomży oraz w całym regionie.

Dezynfekcja Łomża

Może Cię zainteresować także nasza usługa dezynfekcji. Zajmujemy się dezynfekcją pojedynczych płaszczyzn, mebli czy pomieszczeń, jak i całych obiektów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i przygotowani do realizacji tego zadania.

Mycie elewacji Łomża

Myjemy elewacje budynków, jak i dbamy o przestrzeń wokół nich (czyszczenie bram wjazdowych/garażowych, ogrodzeń, podjazdów, chodników). Przykładamy dużą wagę do właściwej pielęgnacji powierzchni, tak aby jej nie uszkodzić, uzyskując jak najlepszy i długotrwały efekt. W Łomży możemy zaoferować współpracę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom publicznym.

Mycie paneli fotowoltaicznych Łomża

Dysponujemy również odpowiednim sprzętem i umiejętnościami w zakresie mycia paneli fotowoltaicznych. Wiemy, w jaki sposób dbać o panele solarne, aby wydłużyć ich żywotność i zmaksymalizować wydajność, bez ryzyka uszkodzenia instalacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszymi usługami w tym zakresie – zarówno w Łomży, jak i w innych miejscowościach w okolicy.