Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Malbork

blank

Usługi dezynfekcji i sprzątania cieszą się rosnącą popularnością. Jedną z przyczyn są zaostrzone reguły sanitarne w powodu panujących warunków pandemicznych. Inną motywacją, zwłaszcza dla firm, jest wygoda i oszczędność czasu. Zlecenie sprzątania rutynowego, specjalistycznego lub dezynfekcji zewnętrznemu podmiotowi pozwala zająć się innymi aspektami prowadzenia działalności, uwalnia czas i energię, a przy tym często okazuje się także znacznie korzystniejsze finansowo. Jeśli chcesz skorzystać z usług związanych ze sprzątaniem, myciem, ozonowaniem lub dezynfekcją różnego rodzaju pomieszczeń i obiektów, skontaktuj się z firmą Akmar!

Skorzystaj z usług dezynfekcji, ozonowania, utrzymania czystości - tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Malbork

Ozonowanie można wykonać w dowolnym pomieszczeniu oraz pojeździe. Jego celem jest usunięcie z powietrza różnych substancji i mikroorganizmów. Bakterie, wirusy czy alergeny bywają bardzo groźne dla zdrowia, a mogą się utrzymywać w powietrzu nawet po dogłębnym sprzątaniu. Rozwiązaniem jest właśnie proces ozonowania, który pozwala wyeliminować zagrożenie w zaledwie kilka godzin. Zamów ozonowanie w Malborku – zapraszamy do współpracy.

Dezynfekcja Malbork

Każdy z nas powinien zachowywać środki ostrożności w kwestii higieny – często myć i dezynfekować ręce, unikać dotykania zanieczyszczonych przedmiotów, zachowywać odstęp od innych, zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych. Właściciele obiektów do użytku publicznego muszą natomiast zagwarantować przebywającym w nich osobach odpowiednie warunki higieniczne. Konieczna jest regularna dezynfekcja pomieszczeń i powierzchni. Wykonamy to zadanie dla Ciebie w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Mycie elewacji Malbork

Jeśli chcesz zadbać o wygląd swojego budynku także od zewnątrz, być może nadeszła już pora na mycie elewacji. Kurz z ulicy, spaliny, opady – wszystko to sprawia, że ściany budynku mogą prezentować się niezbyt korzystnie. Ich czyszczenie wymaga wiedzy, umiejętności i ostrożności. My znamy się na tym doskonale, dlatego oferujemy taką usługę w Malborku i innych okolicznych miejscowościach.

Mycie paneli fotowoltaicznych Malbork

Kolejną naszą usługą jest mycie paneli fotowoltaicznych. Jeśli mają działać wydajnie i bezawaryjnie przez długi czas, trzeba o nie odpowiednio dbać. To droga inwestycja, dlatego nie powinno się lekceważyć kwestii konserwacji. Jeśli chcesz, żeby myciem Twoich paneli solarnych zajęła się nasza firma, zadzwoń i zamów usługę. Zapraszamy!