Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Mława

blank

Zadbaj o swój obiekt z pomocą naszej firmy! Możesz wynająć nas do sprzątania, dezynfekcji, ozonowania, mycia okien, utrzymania terenów zielonych oraz wielu innych zadań. Poznaj szczegóły naszej oferty – zapraszamy do współpracy firmy z Mławy i okolic!

Profesjonalne usługi sprzątania i dezynfekcji – zadzwoń: 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Mława

Ozonowanie to metoda odkażania pomieszczeń, dzięki której można pozbyć się szkodliwych mikroorganizmów – wirusów, bakterii, alergenów praz różnych substancji niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia. Ozonowanie jest zalecane przez Państwowy Zakład Higieny jako element dezynfekcji pomieszczeń – także tych, w których przebywały osoby zakażone koronawirusem. Ozonowanie pozwala także odświeżyć pomieszczenia, w których unoszą się nieprzyjemne zapachy (np. w wyniku palenia tytoniu czy nadmiernej wilgoci). Jeśli chcesz zamówić usługę ozonowania w Mławie, skontaktuj się z nami. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, właściwymi środkami ochrony oraz wykwalifikowanym personelem, który bezpiecznie i sprawnie przeprowadzi proces od początku do końca.

Dezynfekcja Mława

Oferujemy także inne formy dezynfekcji: z użyciem środków dezynfekujących przeznaczonych do określonego rodzaju powierzchni. Możemy się zająć dezynfekcją całych pomieszczeń i obiektów, jak i tylko niektórych elementów wyposażenia.

Mycie elewacji Mława

Usługą, z której chętnie korzystają firmy i właściciele budynków w Mławie, jest mycie elewacji. Jest to proces wymagający użycia specjalistycznego sprzętu oraz bezpiecznych dla elewacji budynku środków chemicznych. Elewacja to wizytówka obiektu, warto więc zadbać o to, aby prezentowała się nieskazitelnie. Czyszczenie ścian zewnętrznych budynków musi być jednak wykonane umiejętnie, aby nie uszkodzić powierzchni, uzyskując przy tym satysfakcjonujący efekt. Jeśli chcesz zamówić taką usługę w swojej okolicy, skontaktuj się z nami.

Mycie paneli fotowoltaicznych Mława

Dla wszystkich miłośników nowoczesnych technologii mamy także propozycję współpracy dotyczącą paneli fotowoltaicznych. Oferujemy usługę mycia paneli solarnych, zarówno tych umieszczonych na dachach i ścianach budynków, jak i na gruncie. Odpowiednia konserwacja wydłuża żywotność paneli i poprawia ich wydajność. Jeśli chcesz, aby Twoją instalacją zajęli się profesjonaliści, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne z Mławy i okolic.