Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Mrągowo

blank

Do zadań specjalnych potrzeba umiejętności specjalnych! Jeśli w Twojej firmie lub obiekcie trzeba wykonać dezynfekcję, umyć elewację, przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń lub inne czynności w zakresie sprzątania specjalistycznego, zgłoś się do nas! Nasza firma specjalizuje się w trudnych zadaniach. Realizujemy zróżnicowane usługi w zakresie utrzymania czystości, a umożliwia nam to profesjonalny sprzęt, skuteczna chemia oraz doskonale przeszkoleni pracownicy. Podejmij z nami współpracę w Mrągowie!

Profesjonalne usługi w zakresie utrzymania czystości – sprawdź naszą ofertę! Zadzwoń: tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Mrągowo

Na pierwszy rzut: ozonowanie. To proces umożliwiający pozbycie się bakterii, wirusów i innych szkodliwych mikroorganizmów. Przeznaczony dla pomieszczeń, w których przebywają alergicy, dzieci, osoby starsze lub chore. Ozonować można także profilaktycznie, aby poprawić jakość powietrza w pomieszczeniu i odświeżyć je. Zamów ozonowanie w Mrągowie – zapraszamy do kontaktu!

Dezynfekcja Mrągowo

Firma Akmar posiada sprzęt, akcesoria oraz środki dezynfekujące, dzięki którym może wykonać profesjonalną dezynfekcję powierzchni, pomieszczeń i całych obiektów. To szczególnie ważne w panującym obecnie reżimie sanitarnym, aby dbać o bezpieczeństwo osób przebywających w budynku. Regularna dezynfekcja często użytkowanych miejsc jest obowiązkiem osób odpowiedzialnych za utrzymanie budynku. Możemy podjąć się tego zadania w Twoim obiekcie – podejmij z nami współpracę w Mrągowie lub okolicach!

Mycie elewacji Mrągowo

Czyszczenie elewacji nie należy do najłatwiejszych zadań, gdy mowa o utrzymaniu budynku. Delikatną elewację można łatwo zniszczyć, więc efekt może być jeszcze gorszy niż przed próbą jej wyczyszczenia. Jeśli Twoja elewacja potrzebuje profesjonalnej pielęgnacji – chcesz przywrócić jej czystość, a całemu budynkowi estetyczny, reprezentatywny wygląd – to nasze usługi spadły Ci jak z nieba. Zajmiemy się tym od A do Z, niezależnie od tego, jaki to rodzaj elewacji i jak bardzo widoczne są zabrudzenia.

Mycie paneli fotowoltaicznych Mrągowo

Innym wyzwaniem może być mycie paneli fotowoltaicznych. Potrzebują one odpowiedniej pielęgnacji, aby móc działać długo, wydajnie i bezawaryjnie. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać, możemy Cię w tym wyręczyć. Korzystaj z naszych usług dostępnych w Mrągowie – zapraszamy do współpracy!