Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Nidzica

Nie musisz samodzielnie dbać o czystość i higienę swojego obiektu. Jeśli zdecydujesz się powierzyć to zadanie firmie sprzątającej, zyskasz nie tylko z organizacyjnego, ale również z finansowego punktu widzenia. Będziesz też miał pewność, że zadanie zostało wykonane w pełni profesjonalnie, przy użyciu odpowiednich urządzeń i dopasowanych do nich środków czystości. Zamów sprzątanie w Nidzicy – firma Akmar zaprasza do współpracy!

Zadzwoń do nas i poznaj bliżej ofertę usług sprzątających w Nidzicy: tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Nidzica

Ozonowanie to bardzo skuteczna metoda dezynfekcji, która pozwala na pozbycie się z pomieszczenia (lub pojazdu) różnych niebezpiecznych substancji i mikroorganizmów, począwszy od wirusów, grzybów i bakterii, poprzez alergeny, pyłki i kurz, aż po nieprzyjemne zapachy. Podczas tego procesu używany jest ozon, czyli aktywny tlen. Jest on zabójczy dla mikroorganizmów i skutecznie oczyszcza powietrze. Bardzo ważne jest, aby ozonowanie wykonywać zgodnie z procedurą, ponieważ ozon może być substancją niebezpieczną dla zdrowia. Dlatego ozonowanie należy powierzać profesjonalistom. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się tym fachowo w Nidzicy, skontaktuj się z nami!

Dezynfekcja Nidzica

Nasza firma stosuje także bardziej tradycyjne metody dezynfekcji, czyli czyszczenie powierzchni i akcesoriów z użyciem specjalnych środków dezynfekujących. Wszystko robimy w oparciu o zasady bezpieczeństwa. Dbamy o najlepsze efekty, nie zapominając o niezbędnych środkach ostrożności.

Mycie elewacji Nidzica

Jeśli Twój budynek potrzebuje odświeżenia z zewnątrz, czyszczenie elewacji może być jedną z czynności, które w tym celu wykona nasza firma. Możemy też zająć się myciem okien, myciem dachów, usuwaniem zalegających w rynnach liści i śmieci, oczyszczaniem terenu wokół obiektu. Sprawimy, że Twój budynek w Nidzicy znowu będzie prezentował się estetycznie.

Mycie paneli fotowoltaicznych Nidzica

Prawdopodobnie kłopotliwe jest dla Ciebie również czyszczenie paneli fotowoltaicznych. Są zwykle położone wysoko na dachu, gdzie dostęp jest trudny, a przebywanie dość niebezpieczne. Nasi doświadczeni pracownicy poradzą sobie z tym bez żadnego problemu. Zadbają o Twoje panele fotowoltaiczne tak, aby ich nie uszkodzić oraz zapewnić im dobrą ochronę przed kolejnymi zanieczyszczeniami.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane profesjonalnymi usługami sprzątania w Nidzicy: tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240