Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Nowy Dwór Gdański

blank

Znaczenia czystości i higieny nie da się przecenić. Warunki sanitarne wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie, mogą także wywierać wpływ na różne procesy i bezpieczeństwo produkcji czy przechowywania różnych towarów. Czysto musi być wszędzie – w sklepie, w magazynie, w domu, w biurze, w szkole. Utrzymanie czystości nie jest łatwym zadaniem. Jednak kiedy zleci się je profesjonalistom, można ten ciężar zdjąć ze swoich barków i mieć pewność, że zadanie zostanie wykonane właściwie, rzetelnie i terminowo. Właśnie do takiej współpracy – w zakresie utrzymania czystości, dezynfekcji, czyszczenia i mycia – zaprasza klientów z Nowego Dworu Gdańskiego firma sprzątająca Akmar.

Sprzątanie obiektów w wykonaniu profesjonalistów – skorzystaj z naszych usług! Zadzwoń: tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Nowy Dwór Gdański

Oferujemy usługę ozonowania pomieszczeń i pojazdów. Jest to skuteczna, profesjonalna forma dezynfekcji, dzięki której dogłębnie oczyszcza się przestrzeń z wirusów, bakterii, grzybów, kurzu, alergenów. Pozwala ona również odświeżyć pomieszczenia i pozbyć się niemiłych zapachów. Zamów te usługę w Nowym Dworze Gdańskim – zapraszamy!

Dezynfekcja Nowy Dwór Gdański

Profesjonalna dezynfekcja jest niezbędna wszędzie tam, gdzie przebywa wielu ludzi. Często użytkowane akcesoria i przestrzenie, np. klamki czy poręcze, powinny być dezynfekowane regularnie. Możemy zająć się tym zadaniem w Twojej firmie. Oferujemy również kompleksową dezynfekcję obiektu. Poznaj szczegóły oferty, zapoznając się z treściami na naszej stronie lub kontaktując się telefonicznie z naszym najbliższym oddziałem.

Mycie elewacji Nowy Dwór Gdański

Chcesz zadbać o czystość i estetykę budynku również z zewnątrz? Jeśli tak, możesz skorzystać z następujących usług oferowanych przez Akmar w Nowym Dworze Gdańskim:

  • mycie okien, drzwi, przeszkleń,
  • mycie elewacji,
  • utrzymanie terenów zielonych wokół budynku (strzyżenie trawników, dbanie o rośliny ozdobne, przycinanie gałęzi drzew, żywopłotów, krzewów itd.),
  • utrzymanie czystości na posesji (zamiatanie, grabienie liści, odśnieżanie).

Mycie paneli fotowoltaicznych Nowy Dwór Gdański

Mycie paneli fotowoltaicznych to usługa wysoce specjalistyczna. Dzięki posiadanym sprzętom i środkom czystości jesteśmy w stanie właściwie zadbać o fotowoltaikę zamontowaną na dachu budynku lub na gruncie. Dzięki temu wydłuża się żywotność instalacji i pozytywnie wpływa się na wydajność jej pracy. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej – zapraszamy!