Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Olecko

blank

Chcesz zapewnić odpowiednie warunki sanitarne swoim pracownikom, klientom, petentom? Musisz dbać nie tylko o regularne sprzątanie pomieszczeń, ale także o ich dezynfekcję. Reżim sanitarny został za ostrzony ze względu na szerzącą się pandemię, jednak wynikające z niego normy higieniczne mogą utrzymać się jeszcze przez długi czas po jej zwalczeniu. Zadbaj o to, aby w Twoim budynku było bezpiecznie. Firma sprzątająca Akmar może Ci w tym pomóc dzięki usługom takim jak ozonowanie, dezynfekcja oraz ogólne utrzymanie czystości. Możesz skorzystać z naszych usług w Olecku i okolicach.

Sprzątanie, dezynfekcja, ozonowanie – profesjonalne usługi w Olecku: 697 434 182

Ozonowanie Olecko

W Olecku można skorzystać z usługi ozonowania pomieszczeń i pojazdów. Sale szkolne i przedszkolne, poczekalnie, żłobki, świetlice, domy opieki i inne placówki, w których na co dzień przebywa dużo osób, potrzebują ozonowania regularnie. Pozwala to na podniesienie standardów higieny i bezpieczeństwa. Usługa ta może być jednak przeprowadzona także w innych miejscach, np. w domu po pożarze/zalaniu, w palarniach, w miejscach, gdzie przebywały osoby chore lub gdzie powstały szkodliwe zanieczyszczenia lub nieprzyjemne zapachy. Ozonować można również pojazdy – samochody osobowe, ciężarowe, przyczepy kempingowe itd.

Dezynfekcja Olecko

Inną skuteczną metodą usuwania niebezpiecznych substancji i mikroorganizmów jest dezynfekcja. Na co dzień dezynfekujemy ręce i przedmioty codziennego użytku, ale warto pamiętać o tym, że tam, gdzie przebywają ludzie, trzeba też regularnie dezynfekować powierzchnie, klamki, poręcze itp. Nasza firma może podjąć się tego zadania, zarówno jednorazowo, jak i w ramach regularnej usługi.

Mycie elewacji Olecko

Higiena i czystość idą ze sobą w parze. Budynki powinny być zadbane nie tylko w środku, ale i od zewnątrz. Wygląd elewacji mocno wpływa na ich wizerunek – gdy jest zabrudzona, cały obiekt robi wrażenie zaniedbanego i nieestetycznego. Dlatego polecamy nasze usługi mycia elewacji, dzięki którym przywrócisz swojemu budynkowi w Olecku korzystną prezencję.

Mycie paneli fotowoltaicznych Olecko

Jeśli jesteś posiadaczem paneli fotowoltaicznych na swojej posesji, możesz skorzystać z naszej pomocy w zakresie ich czyszczenia. Pamiętaj, że odpowiednia pielęgnacja i konserwacja wydłuża żywotność i wydajność paneli solarnych i zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Zadbamy o Twoje panele jak należy – zadzwoń do nas i zamów usługę w Olecku już teraz!