Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Ostróda

blank

Specjalistyczne usługi sprzątania pozwalają na utrzymywanie różnych obiektów i powierzchni w odpowiednim stanie czystości i stanie technicznym. Codzienne sprzątanie to jedno, ale od czasu do czasu trzeba również wykonać inne, bardziej precyzyjne czynności, np. ozonowanie, dezynfekcja czy czyszczenie elewacji. Wszystkimi tymi zadaniami możemy się zająć my – firma Akmar! Zapraszamy do współpracy klientów z Ostródy i okolic.

Zamów specjalistyczne usługi – dezynfekcja, ozonowanie i wiele innych. Tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Ostróda

Ozonowanie pozwala na dogłębne oczyszczenie pomieszczeń z bakterii, wirusów, zanieczyszczeń, przykrych zapachów. Można je zastosować w pojedynczych pomieszczeniach, w całych budynkach, w pojazdach, kabinach kierowców, pojazdach komunikacji publicznej oraz wielu innych miejscach. Ozonowanie można przeprowadzać profilaktycznie – po to, aby podnieść jakość powietrza i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów oraz drobnoustrojów zalegających w meblach czy dywanach. Usługa ta sprawdza się też w bardziej niecodziennych sytuacjach, np. po remoncie, po pożarze lub zalaniu, po wprowadzeniu się do nowego mieszkania. Usługę ozonowania w Ostródzie możemy przeprowadzić szybko i sprawnie – skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się szczegółów.

Dezynfekcja Ostróda

Nasza firma zajmuje się także dezynfekcją – powierzchni, mebli, pomieszczeń i całych obiektów. W obecnej sytuacji sanitarnej to bardzo ważne, aby odpowiednio dbać o zdrowie osób przebywających w danym miejscu, a regularna dezynfekcja pozwoli zrealizować to zadanie właściwie.

Mycie elewacji Ostróda

Jak często konieczne jest mycie elewacji budynku? Na szczęście nie jest to zadanie, którego trzeba się często podejmować, ale od czasu do czasu wypada zadbać o to, jak budynek wygląda z zewnątrz. Elewacja to wizytówka budynku i jeśli jest zaniedbana, cały obiekt wydaje się brudny i niechlujny. Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o swój budynek, zleć naszej firmie mycie elewacji. Wywiążemy się z tego zadania perfekcyjnie!

Mycie paneli fotowoltaicznych Ostróda

Akmar specjalizuje się również w myciu paneli fotowoltaicznych. Panele mają za zadanie pozyskiwać energię słoneczną i zamieniać ją na prąd. Aby działały właściwie, konieczna jest ich odpowiednia konserwacja, w tym także regularne mycie. Jeśli jesteś zainteresowany tą usługą w Ostródzie, zgłoś się do nas – zapraszamy!