Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Pasłęk

blank

Specjalistyczne sprzątanie i dezynfekcja w obiektach pozwala zagwarantować osobom, które w nich przebywają, zdrowe i bezpieczne warunki. Zwłaszcza w okresie, gdy zagrożenie zachorowaniami jest większe, warto dbać o to, aby w pomieszczeniach panował najwyższy poziom higieny. Nasza firma sprzątająca pomoże Ci sprostać temu wyzwaniu. Zamów usługi sprzątania w Pasłęku!

Zapraszamy osoby i firmy z Pasłęka do skorzystania z naszych usług utrzymania czystości – tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Pasłęk

Chciałbyś odpowiednio zadbać o higienę i czystość Twojego budynku? Jednym ze sposobów na pobycie się niebezpiecznych wirusów, bakterii czy grzybów z otoczenia jest ozonowanie. Dezynfekcja aktywnym tlenem nie tylko usuwa groźne dla zdrowia mikroorganizmy, ale także pozwala odświeżyć pomieszczenie i wyeliminować nieprzyjemne zapachy. Ozonowanie wykonujemy w placówkach użyteczności publicznej, a także w domach prywatnych, biurach, pojazdach. Skorzystaj z naszych usług na terenie Pasłęka i w okolicach!

Dezynfekcja Pasłęk

Dezynfekcja polega na wyczyszczeniu powierzchni i akcesoriów specjalnym środkiem dezynfekującym, który usuwa między innymi bakterie i wirusy. To bardzo ważny element sprzątania, który zapewnia odpowiednie warunki sanitarne w obiekcie. Dezynfekcja takich miejsc jak klamki, poręcze, toalety, włączniki światła powinna odbywać się regularnie. Gdy natomiast chodzi o meble i inne elementy wyposażenia budynków, warto również od czasu do czasu poddać je profesjonalnej dezynfekcji, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

Mycie elewacji Pasłęk

Nasza firma realizuje w Pasłęku również zadania związane z utrzymaniem budynków na zewnątrz. Wśród nich między innymi:

  • mycie elewacji,
  • sprzątanie parkingów, chodników i innych przestrzeni wokół budynku,
  • utrzymanie terenów zielonych,
  • czyszczenie dachów i rynien,
  • mycie paneli fotowoltaicznych,
  • czyszczenie ogrodzeń, bram.

Mycie paneli fotowoltaicznych Pasłęk

Ta usługa cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ samodzielne mycie paneli fotowoltaicznych byłoby nieco problematyczne. Są one umieszczone zwykle na dachach budynków, gdzie dostęp jest siłą rzeczy utrudniony. My jednak możemy to zadanie wykonać bezpiecznie i efektywnie dzięki odpowiedniemu wyposażeniu i dopracowanej technice czyszczenia.

Zadbaj o swój budynek z pomocą profesjonalnej firmy sprzątającej! Zapraszamy do kontaktu osoby z Pasłęka oraz okolic: tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240