Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Pisz

blank

Czy dbasz o to, aby w Twoim obiekcie było czysto i higienicznie? Czy sprawia Ci to dużo trudności? Obecnie zasady dotyczące utrzymania czystości są bardziej rygorystyczne niż były wcześniej. Wielu firmom i instytucjom sprawia to kłopot, ponieważ muszą włożyć więcej pracy w dezynfekcję i zaopatrywanie obiektu w specjalistyczne środki czystości. Nasza firma chętnie wyręczy placówki w Piszu i okolicach w tym zadaniu. Oferujemy nie tylko sprzątanie, ale także inne prace porządkowe w budynku i jego obrębie. Zajmujemy się dezynfekcją, ozonowaniem, myciem okien i nie tylko. Poznaj bliżej naszą ofertę i nawiąż z nami współpracę!

Fachowe usługi sprzątania i dezynfekcji – zadzwoń, aby poznać szczegóły: 697 434 182

Ozonowanie Pisz

Ozonuje się miejsca, w których pojawiły się zanieczyszczenia powietrza w postaci alergenów, kurzu, bakterii, wirusów. To skuteczna metoda, dzięki której można się pozbyć niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów, a także nieprzyjemnych zapachów. Co można ozonować?

  • pomieszczenia (pokoje, palarnie, świetlice, sale zabaw, klasy szkolne, pokoje hotelowe itp.),
  • pojazdy (samochody osobowe, kabiny kierowców w samochodach ciężarowych, przyczepy kempingowe, campery),
  • całe obiekty (żłobki, przedszkola, domy opieki, domy mieszkalne po zalaniach, pożarach itp.).

Jeśli jesteś zainteresowany tą usługą w Piszu, zadzwoń!

Dezynfekcja Pisz

Naszym klientom z Pisza i okolic możemy też zaoferować profesjonalną dezynfekcję, zarówno całych obiektów, jak i pojedynczych pomieszczeń lub konkretnych powierzchni i akcesoriów. Dezynfekcję możemy też przeprowadzać w ramach rutynowego sprzątania obiektu. Dysponujemy niezbędnymi środkami dezynfekującymi oraz akcesoriami służącymi do ich rozprowadzania. Gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo.

Mycie elewacji Pisz

Jeśli chcesz doprowadzić wygląd zewnętrzny budynku do możliwie jak najlepszego stanu bez konieczności remontowania i odnawiania powłoki, możemy Ci zaoferować profesjonalne czyszczenie elewacji. Wyczyścimy ją tak, aby nie zniszczyć, a osiągnąć estetyczny efekt. Możemy podjąć się mycia różnego rodzaju powierzchni, więc niezależnie od tego, czy mowa o budynku przemysłowym, usługowym czy mieszkalnym, możesz skontaktować się z nami i zamówić usługę w dogodnym terminie.

Mycie paneli fotowoltaicznych Pisz

Zajmiemy się również panelami fotowoltaicznymi na Twoim budynku lub posesji. Ich czyszczenie jest ważne, gdy mowa o właściwej konserwacji i dbaniu o to, by działały długo i bezawaryjnie. Chętnie Cię w tym wyręczymy. Zapraszamy do kontaktu klientów z Pisza oraz okolicznych miejscowości!