Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Płońsk

blank

Oferujemy usługi profesjonalnego sprzątania obiektów w Płońsku i okolicach. Współpracujemy z firmami handlowymi, usługowymi i produkcyjnymi, z obiektami noclegowymi i gastronomicznymi, jak również z osobami prywatnymi. Możemy zająć się sprzątaniem, dezynfekcją, ozonowaniem, utrzymaniem terenów wokół budynku. Zadzwoń do nas, żeby zapoznać się ze szczegółami oferty i zamówić usługi w swojej okolicy.

Sprzątanie, czyszczenie, dezynfekcja – Płońsk i okolice. Zadzwoń: 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Płońsk

Ozonowanie pomieszczeń to skuteczna metoda dezynfekcji, którą można zastosować zarówno w domach, jak i w biurach, pomieszczeniach dla pracowników, pokojach hotelowych, a także w pojazdach. W wyniku ozonowania pozbywamy się wszystkich niebezpiecznych substancji i mikroorganizmów, dzięki czemu przebywanie w pomieszczeniu jest bezpieczne i zdrowe. Usługa ta dostępna jest w Płońsku. Realizują ją wykwalifikowani pracownicy. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły.

Dezynfekcja Płońsk

Dezynfekcja pomieszczeń, firm, sklepów, palcówek publicznych – to kolejna propozycja naszej firmy. Sprzęt oraz środki do dezynfekcji, którymi dysponujemy, umożliwiają nam wykonanie profesjonalnego, precyzyjnego zabiegu w różnych obiektach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Dezynfekcję możemy wykonać jednorazowo lub włączyć ją w zakres regularnie realizowanych usług. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy formę współpracy oraz sposób i częstotliwość wykonywania zadań do potrzeb naszych klientów.

Mycie elewacji Płońsk

W ramach utrzymania czystości w budynkach oferujemy także mycie elewacji. Wykorzystywane w w tym celu sprzęty i środki chemiczne pozwalają na wykonanie zadania bez ryzyka uszkodzenia elewacji lub niekorzystnych zmian w wyglądzie budynku. Zadbamy o to, aby Twój obiekt prezentował się estetycznie. Skorzystaj z naszych usług w Płońsku!

Mycie paneli fotowoltaicznych Płońsk

Jeśli masz panele fotowoltaiczne na swoim budynku lub posesji, to na pewno wiesz, że wymagają regularnej pielęgnacji i konserwacji. Dzięki temu mogą działać bezawaryjnie i wydajnie przez długie lata. Jeśli nie wiesz, jak zadbać o nie samodzielnie lub uważasz, że zajmuje to za wiele czasu i energii, możesz nam powierzyć to zadanie. Czyszczenie paneli fotowoltaicznych to jedna z naszych specjalności. Jeśli jesteś zainteresowany tą usługą, chętnie przedstawimy Ci jej szczegóły.

Poznaj ofermę firmy sprzątającej Akmar i zamów usługi w Płońsku – zapraszamy!