Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Szczytno

blank

Szukasz firmy specjalizującej się w profesjonalnym sprzątaniu różnych obiektów i powierzchni? Chcesz podjąć współpracę z doświadczoną ekipą, która zadba o Twój obiekt jak o swój własny? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Nasze usługi sprzątania i dezynfekcji są dostępne na terenie Szczytna oraz w całej okolicy. Zapraszamy!

Zadzwoń i zamów profesjonalne usługi sprzątania – tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Szczytno

Ozonowanie polega na głębokim oczyszczaniu pomieszczeń ze wszystkich zanieczyszczeń niewidocznych dla oczu: wirusów, bakterii, grzybów, alergenów, a także brzydkich zapachów. Dzięki ozonowaniu można zdezynfekować i odświeżyć nawet bardzo zanieczyszczone pomieszczenia jak np. palarnie czy pomieszczenia po zalaniach i pożarach. Ozonować można także pokoje i sale, w których przebywały osoby chore czy też w których odbywały się spotkania większej grupy osób. Proces ozonowania można wykonać także w samochodzie. Zamów tę usługę w Szczytnie w atrakcyjnej cenie – zapraszamy!

Dezynfekcja Szczytno

Usługa dezynfekcji może dotyczyć pojedynczych pomieszczeń, całych obiektów lub wybranych akcesoriów/mebli. Jeśli chcesz właściwie zadbać o higienę i bezpieczeństwo, skorzystaj z naszej pomocy. Zajmujemy się dezynfekcją na terenie Szczytna oraz w innych pobliskich miejscowościach. Możemy zrealizować usługę jednorazowo lub umówić się na regularne dezynfekowanie wybranych powierzchni w budynku.

Mycie elewacji Szczytno

Jeśli elewacja Twojego budynku nie prezentuje się już tak korzystanie jak na początku, być może nie jest wcale konieczna jej wymiana. Mycie elewacji pozwala odświeżyć jej wygląd, rozjaśnić ściany budynku i pozytywnie wpłynąć na ich estetykę. Elewacja to wizytówka obiektu, warto więc odpowiednio o nią dbać. Możemy podjąć się tego zadania. Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i zastosowaniu bezpiecznych metod doprowadzimy elewację do stanu, którego być może nawet już nie pamiętasz. Zadzwoń i zamów tę usługę w Szczytnie!

Mycie paneli fotowoltaicznych Szczytno

Innym problematycznym do czyszczenia miejscem mogą być panele fotowoltaiczne. Nie każdy wie, jak o nie dbać, żeby nie uszkodzić ich i nie narazić na zmniejszenie wydajności. My jednak znamy się na tym doskonale. Czyszczenie paneli fotowoltaicznych to jedno z zadań, które wykonujemy na co dzień w naszej pracy. Skorzystaj z tej usługi już teraz lub zadzwoń, aby poznać więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu!