Zasięg Działania

Firma sprzątająca utrzymanie czystości Augustów

blank

Zadaniem firmy sprzątającej jest wyręczenie klienta w obowiązku utrzymania czystości w danym obiekcie. Firma sprzątająca może realizować usługi kontraktowe, czyli wywiązywać się z określonych w umowie zadań. Może też zajmować się jednorazowymi zleceniami, gdy zachodzi potrzeba specjalistycznego sprzątania, np. mycia okien, czyszczenia elewacji itp. Jeśli chcesz skorzystać z usług firmy oferującej sprzątanie w Augustowie, skontaktuj się z nami. Zakres realizowanych usług znajdziesz na naszej stronie, a jeśli masz pytania – zadzwoń lub napisz do najbliższego oddziału naszej firmy.

Sprzątanie w Augustowie – zamów usługi już teraz! Tel. 697 434 182

Sprzątanie Augustów

Jeśli chodzi o sprzątanie, usługi naszej firmy są bardzo różnorodne. Zajmujemy się standardowymi czynnościami, takimi jak odkurzanie, czyszczenie mebli, mycie podłóg czy opróżnianie pojemników na śmieci. Jednak oprócz tego możemy przyjąć zlecenia na sprzątanie w halach produkcyjnych, magazynach, fabrykach, punktach handlowych i usługowych oraz innych obiektach, gdzie wymagane jest bardziej specjalistyczne sprzątanie. Ponadto wykonujemy usługi takie jak:

  • ozonowanie
  • dezynfekcja
  • polimeryzacja podłóg
  • mycie powierzchni szklanych (okien, witryn, luster itp.)
  • czyszczenie elewacji
  • czyszczenie paneli fotowoltaicznych
  • utrzymanie terenów zielonych
  • mechaniczne doczyszczanie powierzchni
  • sprzątanie poremontowe i pobudowlane

Jak widać, nasza oferta jest bardzo szeroka i bez problemu możemy ją w jeszcze większym stopniu dostosować do potrzeb naszych klientów w Augustowie. Jesteśmy też otwarci na różne formy współpracy – zarówno jednorazowe zlecenia, jak i okresowe kontrakty z wymienioną listą zadań i terminami realizacji. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Firma sprzątająca Augustów

Nasza firma sprzątająca może w Augustowie realizować wszystkie te usługi, ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem, środkami czystości oraz przeszkolonym, profesjonalnym personelem. Nasi pracownicy mają doświadczenie w wymienionych wyżej zadaniach. Pracują w oparciu o zasady BHP i dbają zarówno o jakość, jak i bezpieczeństwo świadczonych usług.

Firma sprzątająca to nie tylko czynności związane z samym sprzątaniem, ale także kwestie logistyczne i organizacyjne. Dbamy o to, aby w miejscu, które powierzono nam pod opiekę, zawsze wszystko było na swoim miejscu, ponieważ to wpływa na jego wizerunek i efektywność działania. Dlatego np. w biurowcu będziemy dbać nie tylko o czystość powierzchni, ale także o to, aby w toaletach znajdowały się niezbędne środki czystości, aby kosze na śmieci były opróżnione, a klamki i poręcze zdezynfekowane.

Utrzymanie czystości Augustów

Utrzymanie czystości jest ważnym elementem funkcjonowania właściwie każdego obiektu. Wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, muszą być zachowane standardy higieniczne. Można w tym celu zatrudnić pracowników sprzątających, których zadaniem będzie dbanie o poziom czystości w budynku i na przylegającym terenie. Zatrudnienie pracowników jest jednak dodatkowym zobowiązaniem i wiąże się z wypełnieniem kilku formalności. Nie zawsze też jest to rozwiązanie najbardziej korzystne finansowo. Natomiast zlecenie utrzymania czystości zewnętrznej firmie to opcja wygodna, prosta i niedroga.

Jeśli chcesz skorzystać z usług firmy sprzątającej w Augustowie, skontaktuj się z naszym najbliższym oddziałem w Ełku (tel. 697 434 182). Odpowiemy na Twoje pytania i dobierzemy ofertę do Twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy!