Zasięg Działania

Firma sprzątająca utrzymanie czystości Giżycko

blank

W miejscowościach turystycznych, do których bez wątpienia należy Giżycko, w sezonie letnim pojawia się bardzo duże zapotrzebowanie na usługi firm sprzątających. Dzięki nim można łatwo utrzymać w czystości obiekty noclegowe: pensjonaty, domki, hotele itp. Wynajęcie firmy sprzątającej jest rozwiązaniem praktycznym i opłacalnym. Dlatego też zachęcamy wszystkie osoby z Giżycka, które udostępniają turystom bazę noclegową, do zapoznania się z naszymi usługami.

Firma Akmar zajmuje się także utrzymaniem czystości w innych obiektach: przemysłowych, biurowych, handlowych, usługowych. Można u nas zamówić jednorazową usługę np. sprzątania, dezynfekcji lub ozonowania, albo skorzystać z naszych usług kontraktowych, to znaczy powierzyć nam utrzymanie czystości w danym budynku lub pomieszczeniu przez określony czas.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym najbliższym oddziałem w Ełku. Zapraszamy!

Usługi sprzątania w Giżycku – zadzwoń do nas i poznaj szczegóły: tel. 697 434 182

Sprzątanie Giżycko

Jakie usługi w zakresie sprzątania oferujemy w Giżycku? Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm, przedsiębiorstw, punktów handlowych/usługowych, obiektów noclegowych i innych instytucji. W ramach usług kontraktowych – czyli realizowanych na podstawie umowy przez określony w niej czas – możemy zaproponować:

 • sprzątanie biur i biurowców – pomieszczeń biurowych, przestrzeni wspólnych, pomieszczeń pracowniczych i gospodarczych,
 • sprzątanie placówek handlowo-usługowych – sklepów, butików, salonów usługowych niezależnie od rodzaju realizowanej działalności,
 • sprzątanie hoteli, pensjonatów, hosteli, apartamentów i innych obiektów noclegowych,
 • utrzymanie terenów zielonych wokół budynków oraz utrzymanie czystości na posesji,
 • sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych oraz innych pomieszczeń w firmach zajmujących się produkcją i przetwórstwem.

Ponadto Akmar ma w swojej ofercie usługi specjalistyczne. Realizujemy je w określonym terminie i w zakresie uzgodnionym podczas indywidualnych ustaleń.

 • dezynfekcja pomieszczeń, powierzchni, wyposażenia,
 • ozonowanie pomieszczeń, pojazdów,
 • czyszczenie paneli fotowoltaicznych,
 • sprzątanie po remontach i budowach,
 • mechaniczne doczyszczanie powierzchni i urządzeń,
 • polimeryzacja posadzek,
 • mycie powierzchni szklanych – okien, witryn, luster, drzwi itp.,
 • mycie elewacji.

Firma sprzątająca Giżycko

Nasza firma sprzątająca realizuje usługi na terenie Giżycka i okolic, więc jeśli prowadzisz działalność poza granicami miasta, możemy bez problemu do Ciebie dojechać. Dysponujemy sprzętem, który umożliwia nam szybkie, dokładne i profesjonalne sprzątanie. Zaopatrujemy się u najlepszych producentów środków chemicznych. Zawsze dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług i pełne bezpieczeństwo.

Utrzymanie czystości Giżycko

Wiemy, jak ważne jest utrzymanie czystości, gdy prowadzi się biznes, zwłaszcza ten związany z turystyką. Możesz mieć pewność, że podejmując z nami współpracę, otrzymasz najwyższą jakość i profesjonalizm. Nasze usługi dostosowujemy do potrzeb klientów, dlatego jeśli masz szczególne oczekiwania np. co do rodzaju używanych środków czystości, powiedz nam o tym, a my bez problemu zrealizujemy Twoje życzenia.

Zapraszamy do współpracy osoby z Giżycka oraz z całego regionu. Najbliższy odział naszej firmy sprzątającej znajduje się zaledwie kilkadziesiąt kilometrów dalej – w Ełku. Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły oferty i skorzystaj z najlepszych usług sprzątania dostępnych w okolicy.