Zasięg Działania

Firma sprzątająca utrzymanie czystości Kętrzyn

Jeśli szukasz wygodnej i atrakcyjnej cenowo oferty sprzątania w Kętrzynie, prawdopodobnie zainteresują Cię usługi naszej firmy sprzątającej. Akmar realizuje zlecenia na terenie Kętrzyna i okolic. Współpracujemy z firmami, osobami prywatnymi, placówkami publicznymi, obiektami noclegowymi, punktami handlowymi i usługowymi, fabrykami, firmami budowlanymi. Dzięki ekonomii skali jesteśmy w stanie zapewnić usługi taniej niż niejednokrotnie wyniosłoby sprzątanie obiektu we własnym zakresie. Poznaj szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z nami, aby zamówić profesjonalne sprzątanie!

Sprzątanie w Kętrzynie – fachowo, terminowo, tanio! Zadzwoń: 697 434 182

Sprzątanie Kętrzyn

W zakresie sprzątania klientom z Kętrzyna możemy zaoferować różne rodzaje usług. Istnieje możliwość podpisania z nami umowy na określony czas, w ramach której będziemy realizować wybrane prace porządkowe w obiekcie, np. odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie toalet, utrzymanie terenów zielonych wokół budynku itp. Inna możliwość to zlecenie nam jednorazowej usługi, np. dezynfekcji obiektu lub pomieszczenia, mycia elewacji, sprzątania po budowie lub remoncie.

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem rutynowym i specjalistycznym. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i całą gamą dedykowanych do niego środków chemicznych. Dojeżdżamy do klienta, dlatego jeśli prowadzisz swoją działalność w Kętrzynie, możesz bez problemu skorzystać z naszych usług sprzątania. Skontaktuj się z jednym z naszych pobliskich oddziałów – w Olsztynie (tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240) bądź w Ełku (tel. 697 434 182).

Firma sprzątająca Kętrzyn

Czym wyróżnia się nasza firma sprzątająca? Naszym dużym atutem jest fakt, że działamy kompleksowo. Nie musisz zlecać każdej usługi innemu podmiotowi. Możesz nam powierzyć całościową opiekę nad swoim obiektem – czyszczenie powierzchni, sprzątanie codzienne, dezynfekcję, dbanie o dekoracje i kwiaty, utrzymanie terenów zewnętrznych, części wspólnych budynku itd. Gdy zajdzie taka potrzeba, zajmiemy się myciem okien, czyszczeniem elewacji, paneli fotowoltaicznych, podjazdów czy ogrodzeń. To z pewnością ułatwi Ci utrzymanie obiektu, odciąży z dodatkowych obowiązków i przyniesie korzyści finansowe.

Nasza firma sprzątająca dojeżdża także do Kętrzyna, więc jeśli szukasz w swojej okolicy tego rodzaju usług, skontaktuj się z nami już teraz!

Utrzymanie czystości Kętrzyn

Utrzymanie czystości to jedno z podstawowych zadań pracodawcy, usługodawcy, handlowca, hotelarza. Wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, muszą być zachowane właściwe warunki sanitarne. W niektórych miejscach zanieczyszczeń powstaje więcej niż w innych, jak np. w fabrykach. Tam konieczne jest sprzątanie specjalistyczne. W pozostałych obiektach trzeba zadbać o czystość stanowisk pracy, biur, punktów obsługi klienta, pomieszczeń socjalnych i gospodarczych, hal produkcyjnych, sprzedażowych, magazynowych. Czyli słowem – wszystkich pomieszczeń, gdzie znajdują się ludzie lub magazynowane są towary wymagające określonych warunków przechowywania.

Usługi związane z utrzymaniem czystości możesz zamówić w Kętrzynie w atrakcyjnej cenie. Dzięki ekonomii skali sprzątanie możemy zaoferować w atrakcyjnej cenie. Zlecając utrzymanie czystości firmie zewnętrznej oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas i energię, które trzeba byłoby poświęcić na organizację pracy, zatrudnienie pracowników, zarządzanie nimi, kontrolę itd. Ułatw sobie życie i skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu!