Zasięg Działania

Firma sprzątająca utrzymanie czystości Łomża

blank

Komu mogą się przydać usługi firmy sprzątającej? W Łomży tak naprawdę każdy może z nich skorzystać. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej zapotrzebowanie na usługi związane z utrzymaniem czystości zgłaszają firmy, które prowadzą działalność produkcyjną, a także punkty handlowe i usługowe. Zajmujemy się również sprzątaniem przestrzeni biurowych i dbamy o całe budynki, łącznie z pomieszczeniami pracowniczymi, toaletami, korytarzami, klatkami schodowymi, częściami wspólnymi. Jednak nie ograniczamy swojej działalności wyłącznie do tych wymienionych wyżej obiektów. Oferujemy także sprzątanie między innymi magazynów, placów budowy, hoteli, punktów noclegowych i gastronomicznych oraz wielu innych obiektów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami w Łomży, skontaktuj się z nami już teraz!

Skorzystaj z usług naszej firmy sprzątającej! Zadzwoń: 511 040 019

Sprzątanie Łomża

Sprzątanie należy do podstawowych czynności, które wykonywać trzeba w każdym obiekcie. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, należy zadbać o czystość przestrzeni, wyposażenia, powierzchni. Wymagają tego przepisy BHP, ale także zwykłe zasady higieny, do których każdy z nas powinien się stosować w codziennym życiu. Sprzątanie można podzielić na kilka kategorii. Sprzątanie podstawowe to codzienne czynności wykonywane w celu utrzymania czystości w obiekcie, np. odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie powierzchni, mebli, wyposażenia. Sprzątanie specjalistyczne to wszystkie bardziej zaawansowane zadania, takie jak np. mycie okien, czyszczenie elewacji, polimeryzacja posadzek, dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń.

Nasza firma przygotowana jest do realizacji obu tych rodzajów usług. Dysponujemy zarówno odpowiednim sprzętem, jak i środkami czystości. Nasi pracownicy są doświadczeni i wykonują zadania z pełnym profesjonalizmem. Jeśli chcesz zamówić sprzątanie w Łomży, skorzystaj z naszej oferty!

Firma sprzątająca Łomża

Jakie są cechy naszej firmy sprzątającej? W pracy wyróżnia nas:

  • profesjonalizm – wszystkie zadania wykonujemy rzetelnie, a zasady współpracy z nami są przejrzyste i zawsze się ich trzymamy,
  • dokładność – zwracamy uwagę na detale, jesteśmy uważni i dbamy o powierzone nam pomieszczenia z najwyższą troską,
  • terminowość – wywiązujemy się z umówionych terminów,
  • stosowanie się do zasad bezpieczeństwa – dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników i innych osób przebywających w obiektach, które sprzątamy,
  • elastyczność – dostosowujemy zakres i sposób realizacji usług do potrzeb klienta,
  • dostępność usług na rozległym terenie – usługi naszej firmy można zamówić zarówno w Łomży, jak i w innych miejscowościach w całym regionie.

Utrzymanie czystości Łomża

Utrzymanie czystości to nasza praca i misja. Wciąż pracujemy nad udoskonalaniem naszych usług, korzystamy z najlepszych dostępnych sprzętów i środków czystości, szukamy coraz lepszych rozwiązań, tak aby móc stale podwyższać poziom realizacji powierzonych nam zadań. Jako firma sprzątająca wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i higiena pracy i dlatego bez żadnych wyjątków stosujemy się do zasad BHP realizując nasze usługi. Możesz nam zaufać i powierzyć swój obiekt (lub pojedyncze pomieszczenia). Zapraszamy także do współpracy jednorazowej np. związanej z myciem elewacji, sprzątaniem po remoncie czy ozonowaniem zanieczyszczonych powierzchni. Więcej dowiesz się, kontaktując się telefonicznie z naszym najbliższym oddziałem w Białymstoku. Zadzwoń lub napisz do nas już teraz!