Zasięg Działania

Firma sprzątająca utrzymanie czystości Malbork

blank

Akmar to profesjonalna firma sprzątająca, która świadczy usługi w całym północno-wschodnim regionie Polski: na terenie Warmii, Mazur, Podlasia i Pomorza, w tym również w Malborku. Podejmujemy współpracę z firmami, z osobami prywatnymi, z instytucjami publicznymi, z hotelami. Oferujemy bardzo szeroką gamę usług: od codziennego utrzymania czystości w obiektach, poprzez sprzątanie przemysłowe, aż po sprzątanie specjalistyczne jak np. mycie elewacji czy paneli fotowoltaicznych. Możemy zająć się całościową obsługą obiektu w zakresie utrzymania czystości, łącznie z terenami przylegającymi do budynku (tereny zielone, parkingi, podjazdy, chodniki). Wszystkie szczegóły dotyczące oferowanych w Malborku usług sprzątania znajdziesz na naszej stronie. W razie pytań lub jeśli chcesz umówić się na spotkanie – zadzwoń do najbliższego oddziału naszej firmy. Zapraszamy!

Zadzwoń i zamów usługi sprzątania – tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Sprzątanie Malbork

Sprzątanie, które realizujemy w Malborku, to cała gama różnorodnych czynności i zadań wykonywanych w ramach podpisanej z danym podmiotem umowy. W zakresie codziennych czynności porządkowych możemy zaoferować:

 • odkurzanie,
 • mycie podłóg,
 • sprzątanie i dezynfekcję łazienek,
 • czyszczenie mebli, wycieranie kurzy,
 • mycie i dezynfekcję klamek, poręczy itp.
 • podlewanie kwiatów,
 • sprzątanie pomieszczeń pracowniczych i wspólnych przestrzeni w budynku.

Oferujemy także usługi jednorazowe, takie jak:

 • specjalistyczne doczyszczanie i polimeryzacja podłóg,
 • mycie paneli fotowoltaicznych, elewacji, dachów, rynien,
 • fachowa dezynfekcja,
 • ozonowanie pomieszczeń i pojazdów,
 • sprzątanie po remontach i budowach,
 • mycie okien i przeszkleń.

Czy któraś z tych usług Cię zainteresowała? Mieszkasz lub prowadzisz firmę w Malborku? Jeśli tak, to zamów najlepsze sprzątanie i zadbaj o swój obiekt z pomocą profesjonalistów!

Firma sprzątająca Malbork

Nasza firma sprzątająca ma mnóstwo atutów. Należy do nich przede wszystkim dokładność i rzetelność. Właśnie to jest najważniejsze dla naszych klientów, aby zadania były wykonane porządnie. Oprócz tego zawsze wywiązujemy się z terminów i trzymamy wszystkich ustaleń zapisanych w umowie. Jesteśmy elastyczni i bez problemu dostosowujemy zakres, terminy i sposób wykonywania usług do indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i dedykowanymi do niego środkami czystości. Dzięki temu osiągamy doskonałe efekty pracy w bezpiecznych warunkach. Nasza firma sprzątająca ma w Malborku bardzo wiele do zaoferowania, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Utrzymanie czystości Malbork

Utrzymanie czystości w budynkach to nie wszystko, czym zajmujemy się na co dzień. Dbamy także o tereny zielone wokół obiektów, wykonujemy drobne naprawy, dbamy o zewnętrzną estetykę budynku. Dostarczamy środki higieny do toalet i dbamy o właściwy przepływ logistyczny produktów. Tak naprawdę możemy kompleksowo zająć się utrzymaniem czystości w Twoim obiekcie – firmie, fabryce, hotelu, obiekcie handlowym czy usługowym. Skorzystaj z naszego doświadczenia, dobrego sprzętu, dobrej organizacji pracy. Możesz zamówić u nas usługę jednorazowo bądź podpisać umowę na stałą współpracę w wybranym przez Ciebie zakresie. Dostosujemy się do Ciebie i pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym najbliższym oddziałem: 89 535 20 46 lub 605 199 240 – czekamy na Twój telefon!