Zasięg Działania

Firma sprzątająca utrzymanie czystości Mława

blank

Zasady BHP wymagają zagwarantowania pracownikom oraz innym osobom przebywającym na terenie obiektu odpowiednich warunków higienicznych. Dlatego też w każdym budynku muszą być przeprowadzane regularne prace mające na celu utrzymanie czystości. Codzienne sprzątanie toalet i przestrzeni wspólnych dla pracowników to podstawa. Konieczne jest także regularne odkurzanie i czyszczenie powierzchni i mebli, dezynfekcja takich miejsc jak klamki i poręcze, a od czasu do czasu mycie okien i czyszczenie rzadziej używanych przestrzeni.

Firma sprzątająca może zająć się wszystkimi tymi czynnościami. W takiej sytuacji nie ma konieczności zatrudniania pracownika do sprzątania. Usługa zlecona na zewnątrz to większa wygoda i gwarancja wysokiej jakości wykonania bez potrzeby kontroli. Jeśli jesteś zainteresowany usługami utrzymania czystości w Mławie, skontaktuj się z nami.

Poznaj ofertę naszej firmy sprzątającej w Mławie – zadzwoń! Tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Sprzątanie Mława

Jakie usługi w zakresie sprzątania oferujemy w Mławie? Zajmujemy się sprzątaniem obiektów biurowych, usługowo-handlowych, przemysłowych i hotelowych. Dlatego zakres realizowanych usług dostosowujemy do specyfiki firmy i jej zapotrzebowania. Możemy go też rozszerzyć o pielęgnację terenów zielonych wokół budynków oraz utrzymanie przestrzeni użytkowej na zewnątrz (parkingów, podjazdów itp.).

Firma sprzątająca Mława

Nasza firma sprzątająca w ramach stałych usług utrzymania czystości może wykonywać następujące czynności:

  • czyszczenie i odkurzanie powierzchni płaskich w budynkach,
  • mycie i pielęgnacja mebli,
  • sprzątanie toalet i dostarczanie do nich środków higieny,
  • sprzątanie pomieszczeń dla pracowników (pomieszczenia socjalne, kuchnie, toalety, szatnie),
  • dbanie o aranżację pomieszczeń (odkurzanie i czyszczenie dekoracji, podlewanie kwiatów),
  • dezynfekcja często użytkowanych miejsc i przestrzeni (klamki, poręcze),
  • sprzątanie klatek schodowych, wind, korytarzy.

Oprócz tego wykonujemy okresowe prace: mycie okien, czyszczenie elewacji itp. W razie potrzeby możemy zrealizować takie usługi jak odśnieżanie dachów czy drobne naprawy i konserwacje.

Wszystkie powyższe usługi nasza firma oferuje podmiotom z Mławy w ramach umowy podpisanej na określony czas. Jednak istnieje także opcja zamówienia usługi jednorazowej, gdy zachodzi taka potrzeba. Mowa np. o sprzątaniu po remoncie lub budowie, kompleksowej dezynfekcji budynku czy ozonowaniu pomieszczeń. Pełen zakres realizowanych usług można znaleźć na naszej stronie. Chętnie przedstawimy szczegółową ofertę, jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo.

Utrzymanie czystości Mława

Nasze usługi utrzymania czystości świadczymy w całym regionie, również w Mławie. Mogą z nich korzystać firmy, podmioty publiczne, osoby prywatne. Jak wspomnieliśmy powyżej, zakres usług zawsze dopasowujemy indywidualnie do zapotrzebowania. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętów oraz profesjonalnych środków czystości. Realizując usługi, dbamy o zasady bezpieczeństwa. Stawiamy na pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość.

Utrzymanie czystości to dziedzina działalności, w której pracujemy już od lat. Nasi doświadczeni pracownicy doskonale znają zasady sprzątania różnych powierzchni, są odpowiednio przeszkoleni w zakresie bezpiecznej dezynfekcji pomieszczeń oraz dysponują odpowiednią wiedzą i umiejętnościami. Jeśli szukasz w Mławie zaufanej firmy sprzątającej, skontaktuj się z naszym najbliższym oddziałem.