Zasięg Działania

Firma sprzątająca utrzymanie czystości Pasłęk

blank

Czystość i higiena w miejscu pracy, placówce publicznej, obiekcie handlowym, punkcie usługowym – możesz o to zadbać z pomocą naszej firmy sprzątającej! Zapewnimy wysoką jakość wykonania zlecenia, terminowość oraz pełen profesjonalizm. Usługi sprzątania możesz zamówić w Pasłęku i okolicach, w dowolnym miejscu, za którego czystość odpowiadasz. Sprzątamy biura, sklepy, punkty usługowe, obiekty przemysłowe i wiele innych miejsc. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Sprawdź, z których naszych usług możesz skorzystać i skontaktuj się z nami, aby zamówić sprzątanie – zapraszamy!

Zadzwoń i zamów usługi sprzątające w Pasłęku! Tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Sprzątanie Pasłęk

Sprzątanie obiektów mogą wykonywać zatrudnieni w tym celu pracownicy lub zewnętrzny podmiot, z którym podpisuje się umowę na realizację określonych usług. W tym pierwszym przypadku w grę wchodzą kwestie związane z zatrudnieniem – umowy, ubezpieczenia, składki i inne świadczenia, jak również konieczność zagwarantowania pracownikom urlopów. Dla wielu firm zatrudnienie kolejnych osób wiąże się nie tylko z dużymi komplikacjami organizacyjnymi, ale również ze wzrostem kosztów. Ponadto ich pracę trzeba koordynować i kontrolować.

Żaden z tych problemów nie istnieje, gdy korzysta się z usług zewnętrznej firmy sprzątającej. Jedyne, czym musi się zająć podmiot zamawiający takie usługi, to podpisanie umowy zgodnej z własnymi oczekiwaniami. Firma sprzątająca ma za zadanie wywiązać się ze wszystkich wpisanych w niej zadań w określonych terminach oraz zadbać o odpowiednie warunki wykonania pracy.

Jeśli chcesz ułatwić organizację pracy w swojej firmie lub innym obiekcie w Pasłęku, zleć sprzątanie profesjonalnej firmie. Na pewno odczujesz korzyści praktyczne i finansowe, a usługa zostanie wykonana w sposób fachowy i bezpieczny.

Firma sprzątająca Pasłęk

Jakie usługi znajdują się w ofercie firmy sprzątającej Akmar? Zajmujemy się bardzo różnymi czynnościami, począwszy od codziennego, rutynowego sprzątania, aż po specjalistyczne zadania wykonywane np. w obiektach przemysłowych. Ponadto nasze usługi dostępne są w formie abonamentu (określone zadania realizowane przez okres wyznaczony w umowie) lub jednorazowo, np. gdy potrzebne jest sprzątanie po remoncie, budowie, przeprowadzce itp.

Dysponujemy bardzo zróżnicowanym, profesjonalnym sprzętem do sprzątania, dzięki czemu możemy wykonywać zadania, które trudno byłoby zrealizować samodzielnie, np.

  • mycie okien na wysokościach,
  • czyszczenie elewacji,
  • polimeryzacja,
  • dezynfekcja,
  • ozonowanie,
  • mycie paneli fotowoltaicznych,
  • dbanie o tereny zielone.

Jeśli któraś z tych usług interesuje Cię i chciałbyś ją zamówić w Pasłęku, skontaktuj się z firmą sprzątającą Akmar!

Utrzymanie czystości Pasłęk

Utrzymanie czystości to dziedzina działalności, w której działamy od lat. Zdobyte do tej pory doświadczenie, skompletowane sprzęty i akcesoria oraz wypracowane umiejętności organizacyjne pozwoliły nam stworzyć atrakcyjną ofertę, z której korzysta coraz więcej klientów w rejonie Warmii i Mazur, a także przyległych województw: pomorskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Mamy trzy oddziały w różnych miastach (Olsztyn, Ełk, Białystok), dojeżdżamy do klientów wraz z niezbędnym sprzętem, zapewniamy terminową realizację zleceń, dbamy o zasoby środków czystości w firmie. Z naszą pomocą utrzymanie czystości nie będzie już żadnym problemem – zajmiemy się wszystkim od A do Z. Zainteresowany? Zadzwoń! Tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240