Zasięg Działania

Firma sprzątająca utrzymanie czystości Suwałki

blank

Zawsze, gdy wchodzimy do jakieś obiektu, niezależnie od tego, czy jest to budynek usługowy, handlowy, obiekt sportowy, kulturalny, czy też budynek użyteczności publicznej, oczekujemy, że wewnątrz będzie panowała czystość. Obecnie zasady sanitarne są przestrzegane ze szczególną starannością, a świadomość tego, jak ważna jest higiena, rośnie wśród społeczeństwa. Utrzymanie czystości w budynku można zlecić zewnętrznej firmie sprzątającej, która kompleksowo zajmie się wszystkimi pracami porządkowymi, a także zadba o dezynfekcję powierzchni i będzie miała pod kontrolą ogólny stan czystości obiektu. Takie właśnie usługi na terenie Suwałk oferuje firma sprzątająca Akmar. Możesz nam powierzyć utrzymanie czystości w dowolnym obiekcie, począwszy od biurowców, poprzez hale i magazyny, sklepy i punkty usługowe, aż po hotele i pensjonaty. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami oferty, skontaktuj się z nami już teraz.

Zamów usługi sprzątania w Suwałkach – tel. 697 434 182

Sprzątanie Suwałki

Sprzątanie to usługa rozumiana bardzo szeroko. W jej zakres wchodzi wiele pomniejszych czynności, między innymi:

 • odkurzanie i mycie powierzchni
 • czyszczenie mebli i wyposażenia pomieszczeń
 • dezynfekcja powierzchni i akcesoriów
 • mycie okien, drzwi, klamek, poręczy
 • wynoszenie śmieci
 • sprzątanie toalet i uzupełnianie środków higieny
 • sprzątanie kuchni, mycie naczyń
 • sprzątanie części wspólnych w budynkach (klatek schodowych, pomieszczeń pracowniczych, gospodarczych)
 • podlewanie kwiatów
 • utrzymanie czystości wokół budynku (zamiatanie posesji, usuwanie opadłych liści)

Konkretny zakres usług zawsze ustalany jest indywidualnie z klientem, ponieważ każda firma ma własną specyfikę i wynikające z niej potrzeby. Jesteśmy w stanie rozszerzyć nasze działania lub dostosować czas i częstotliwość ich wykonywania. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby i firmy z Suwałk do skorzystania z naszej oferty.

Firma sprzątająca Suwałki

Jak działa nasza firma sprzątająca? Możemy zaoferować dwa rodzaje usług:

 • usługi kontraktowe, czyli realizowane przez jakiś okres czasu czynności określone dokładnie w umowie, wraz z częstotliwością oraz sposobem wykonania,
 • usługi specjalistyczne, czyli zamawiane przez firmę wtedy, kiedy jednorazowo zachodzi taka potrzeba; mogą dotyczyć np. dezynfekcji, ozonowania, mycia okien, mycia elewacji, odśnieżania itp.

Dzięki temu, że nasza firma sprzątająca w Suwałkach ma sprawdzonych i rzetelnie wykonujących swoje zadania pracowników, zyskaliśmy już duże zaufanie wśród klientów, którzy często do nas wracają i chętnie zlecają nam kolejne zadania.

Utrzymanie czystości Suwałki

Utrzymanie czystości to ogólne określenie dla bardzo różnorodnych zadań, które realizuje nasza firma. Kryje się pod nim znacznie więcej, ponieważ jesteśmy w stanie w bardzo szerokim stopniu zadbać o obiekt. Podejmujemy się utrzymania terenów wokół budynków, łącznie z terenami zielonymi (utrzymanie trawników, drobne prace ogrodnicze, przycinanie żywopłotów itp.), mycia elewacji, czyszczenia paneli fotowoltaicznych, czyszczenia chodników i podjazdów, a także drobnych napraw na terenie obiektu, tak aby za każdym razem do niewielkiej usterki nie trzeba było wzywać kolejnych specjalistów.

Jeśli chcesz podjąć współpracę z firmą działającą kompleksowo i rzetelnie, Akmar będzie doskonałym wyborem. Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z naszymi usługami oraz do kontaktu z naszym biurem – najbliższy oddział znajduje się w Ełku. Zapraszamy do współpracy!