Porady

Kto najczęściej korzysta z usług sprzątania?

blank

Korzystanie z usług firm sprzątających jest coraz popularniejsze. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób żyje w biegu i nie ma czasu na sprzątanie – nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zlecenie pielęgnacji czystości zarówno w domu, jak i w firmie, profesjonalnym sprzątaczom. Kto najczęściej korzysta z usług sprzątania? I na jakie usługi można liczyć decydując się na pomoc firmy sprzątającej? Na te pytania odpowiemy w poniższym wpisie blogowym!

Usługi sprzątania – dla kogo?

Z usług firm sprzątających korzystają różni klienci. Wbrew pozorom nie są to tylko firmy, ale i choćby osoby starsze i niepełnosprawne, które mają trudności w utrzymaniu porządku w swoich domach. Firmy te mogą świadczyć usługi, takie jak sprzątanie, pranie i prasowanie, aby pomóc takim osobom w codziennych czynnościach.

Jednak najczęściej firmy sprzątające zatrudniane są przez biura i przedsiębiorstwa, w których niezbędne jest utrzymanie czystości i higieny w miejscu pracy oraz – tym samym – zapewnienie przyjemnego i bezpiecznego środowiska pracy dla pracowników. Częstymi klientami są także hotele i obiekty turystyczne, które potrzebują pomocy w utrzymaniu czystości w pokojach, łazienkach i innych miejscach użyteczności publicznej. Dzięki temu goście mogą cieszyć się czystością i porządkiem podczas swojego pobytu, co może ich zachęcać do powrotu do danego pensjonatu czy też apartamentu wakacyjnego.

Usługi sprzątania – co obejmują?

Usługi oferowane przez firmy sprzątające są obecnie niezwykle różnorodne. Nie tylko świadczone są tutaj podstawowe usługi sprzątania, obejmujące między innymi odkurzanie, mycie podłóg i innych powierzchni, ale i bardziej specjalistyczne, jak choćby mycie okien czy pranie wykładzin. Co więcej, jeśli chodzi o sprzątanie firm nie tylko można tu liczyć na doprowadzenie do ładu przestrzeni biurowej, ale i hal magazynowych czy nawet terenów zieleni. Warto przemyśleć zatrudnienie firmy sprzątającej także do gruntownego sprzątania po remoncie.

Oferta AKMAR jest jeszcze szersza – nie tylko obejmuje wszystkie usługi wyżej wspomniane, ale i znacznie więcej! Firma oferuje usługi specjalistyczne takie jak: czyszczenie paneli fotowoltaicznych, mechaniczne doczyszczanie powierzchni, polimeryzację, mycie powierzchni szklanych, mycie elewacji, dezynfekcję oraz ozonowanie. Serdecznie zachęcamy wszystkich z okolic Olsztyna, Ełku i Białegostoku to zapoznania się z wszystkimi usługami oferowanymi przez AKMAR oraz – w przypadku zainteresowania lub pytań – do kontaktu!