Zasięg Działania

Sprzątanie hal produkcyjnych biur magazynów hoteli Augustów

blank

Podczas prac wykonywanych w halach produkcyjnych i magazynach powstają zanieczyszczenia, które trzeba na bieżąco usuwać. Gwarantuje to prawidłowy przebieg wszystkich procesów oraz bezpieczeństwo pracowników. W każdym obiekcie trzeba wykonywać rutynowe czynności związane ze sprzątaniem, to znaczy odkurzanie, czyszczenie powierzchni, usuwanie kurzu i drobnych zanieczyszczeń, czyszczenie i dezynfekcja klamek i poręczy. Ponadto trzeba dbać o pomieszczenia pracownicze i sanitarne, takie jak toalety, kuchnie, szatnie. Natomiast od czasu do czasu konieczne są bardziej zaawansowane prace porządkowe i dezynfekujące. Całą gamą tych usług w Augustowie zajmuje się nasza firma.

Chcesz zamówić usługi sprzątania w Augustowie? Zadzwoń do nas! Tel. 697 434 182

Sprzątanie hal produkcyjnych Augustów

W halach produkcyjnych zachodzą procesy, które muszą być zgodne z określonymi procedurami. Procedury te często dotyczą również kwestii higieny i czystości stanowisk pracy. Jeśli chcesz, aby w Twojej firmie wszystkie standardy czystości były zachowane, możesz powierzyć to zadanie nam. Sprzątanie hal produkcyjnych to jedna z naszych usług realizowanych w Augustowie oraz innych okolicznych miejscowościach. Możemy też usługi wykonywane w danym obiekcie rozszerzyć na pomieszczenia biurowe, pracownicze, sanitarne itd., jak również na tereny wokół budynku (parkingi, ogrodzenia, tereny zielone).

Sprzątanie biur Augustów

Podczas sprzątania biur przykładamy wagę nie tylko do samej czystości, ale również do wyglądu biura. Jest ono wizytówką firmy, więc musi się prezentować nieskazitelnie. Dbamy o dekoracje, kwiaty doniczkowe, drobne detale w aranżacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że osoby przychodzące do biura odniosą wrażenie czystości i estetyki.

Nasze usługi możemy realizować w dowolnym zakresie – wszystko jest kwestią ustalenia warunków w umowie. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń!

Sprzątanie magazynów Augustów

Klienci z Augustowa mogą zainteresować się również usługą sprzątania magazynów. Oferujemy zarówno codzienne, rutynowe czynności związane z utrzymaniem porządku, jak i realizację jednorazowych zadań, np. sprzątanie po remoncie czy po wymianie towaru, ozonowanie lub dezynfekcja.

Sprzątanie hoteli Augustów

Chcielibyśmy zaoferować również sprzątanie hoteli oraz innych obiektów noclegowych w Augustowie. Zagwarantujemy gościom najlepsze warunki w zakresie czystości i higieny. Możemy podpisać umowę na sprzątanie jedynie pokoi hotelowych, jak i podjąć szerszą współpracę i zająć się również:

  • sprzątaniem przestrzeni wspólnych w hotelu (korytarzy, klatek schodowych, wind, łazienek, recepcji)
  • myciem okien, drzwi, przeszkleń
  • utrzymaniem terenów zielonych przy budynku
  • drobnymi naprawami i konserwacją wyposażenia

Aby poznać szczegóły oferty i warunki współpracy, które proponujemy w Augustowie, skontaktuj się z najbliższym oddziałem naszej firmy (znajduje się w Ełku). Czekamy na Twój telefon! 697 434 182