Zasięg Działania

Sprzątanie hal produkcyjnych biur magazynów hoteli Kętrzyn

blank

Chcesz zlecić sprzątanie swojego obiektu profesjonalistom? Zgłoś się do Akmar i poznaj szczegóły naszej oferty! W Kętrzynie możesz skorzystać z różnego rodzaju usług w zakresie sprzątania. Zajmujemy się sprzątaniem obiektów przemysłowych: hal produkcyjnych, magazynów, fabryk itd. Ale współpracujemy również w firmami prowadzącymi działalność handlową, usługową, gastronomiczną czy hotelową. Możemy realizować usługi stałe – regularne sprzątanie wybranych pomieszczeń – a także usługi jednorazowe, np. sprzątanie po remoncie czy przeprowadzce. Zapoznaj się z ofertą przedstawioną na naszej stronie, a szczegóły chętnie przedstawimy Ci telefonicznie.

Sprzątanie różnych obiektów w Kętrzynie – zamów usługę! Tel. 697 434 182

Sprzątanie hal produkcyjnych Kętrzyn

Jeśli chcesz, aby w halach produkcyjnych w Twojej firmie zawsze panowała czystość i porządek, aby stanowiska pracy były odpowiednio przygotowane, a pomieszczenia dla pracowników higieniczne i w pełni wyposażone, podejmij współpracę z Akmar! Kompleksowo zadbamy o czystość obiektu, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na innych elementach swojej działalności. Powierz sprzątanie profesjonalistom!

Sprzątanie biur Kętrzyn

Jeśli w Twojej firmie znajdują się pomieszczenia biurowe, ich sprzątaniem także możemy się zająć. W Kętrzynie niewiele firm oferuje takie usługi, a na pewno żadna z nich nie dorówna nam w jakości i rzetelności. Zapraszamy do skorzystania z oferty sprzątania biur – zarówno w biurowcach, urzędach i firmach, jak i w obiektach o innym przeznaczeniu, gdzie przestrzeń biurowa jest wydzielona dla kadry zarządzającej. Zadzwoń do nas, aby poznać szczegóły oferty.

Sprzątanie magazynów Kętrzyn

Porządek w magazynach wymaga regularnego wykonywania różnych czynności:

  • odkurzanie, mycie podłóg,
  • szorowanie posadzek,
  • czyszczenie mebli magazynowych, urządzeń, akcesoriów,
  • mycie drzwi, okien, klamek, poręczy,
  • dezynfekcja powierzchni.

W tym celu w magazynie mogą być zatrudnieni pracownicy porządkowi. W praktyce jednak dużo bardziej opłaca się zlecić te zadania firmie zewnętrznej. Przede wszystkim dlatego, że zmniejsza się wtedy własną odpowiedzialność i można skupić się na zarządzaniu procesami w magazynie. Nie ma konieczności kontrolowania stanu czystości magazynu, układania grafiku pracownikom, wypełniania formalności związanych z ich zatrudnieniem. Co więcej, często usługa zlecona na zewnątrz wychodzi taniej dzięki ekonomii skali. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty oraz proponowane warunki współpracy w Kętrzynie w zakresie sprzątania magazynów, zadzwoń!

Sprzątanie hoteli Kętrzyn

Oferujemy nasze usługi również hotelarzom i właścicielom różnych ośrodków wypoczynkowych. Nie będziesz musiał więcej martwić się o to, czy pokoje są przygotowane na przyjazd gości, czy części wspólne są czyste i reprezentatywne, czy budynek dobrze się prezentuje z zewnątrz. Od momentu podpisania z nami umowy odpowiedzialność za te kwestie spadnie na nas. A my wywiążemy się doskonale z tych zadań! Zapraszamy do kontaktu!