Zasięg Działania

Sprzątanie hal produkcyjnych biur magazynów hoteli Nowy Dwór Gdański

blank

Wiele procesów produkcyjnych generuje różne niebezpieczne zanieczyszczenia, które trzeba stale usuwać. Jest to warunek zachowania odpowiednich warunków pracy i produkcji. Osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w halach produkcyjnych i innych obiektach, gdzie odbywają się procesy przemysłowe, muszą znać ich specyfikę. Trzeba zadbać o to, aby odbywały się we właściwych warunkach sanitarnych i termicznych. Nasza firma zajmuje się tym profesjonalnie. Sprzątanie hal produkcyjnych, magazynów i innych obiektów przemysłowych to jedna z usług, które oferujemy zarówno w Nowym Dworze Gdańskim, jak i w innych okolicznych miejscowościach. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami w tym zakresie, zadzwoń!

Sprzątanie specjalistyczne – hale, magazyny, przedsiębiorstwa. Zadzwoń i zamów usługi! Tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Sprzątanie hal produkcyjnych Nowy Dwór Gdański

W ramach sprzątania hal produkcyjnych możemy zaoferować bardzo różnorodne usługi. Od podstawowego sprzątania (czyszczenie powierzchni, akcesoriów, mebli, urządzeń, mycie podłóg), aż po mechaniczne doczyszczanie posadzek czy dezynfekcję. Możemy również zająć się innymi pomieszczeniami w obiekcie: biurami, toaletami, pomieszczeniami dla pracowników.

Sprzątanie biur Nowy Dwór Gdański

Sprzątanie biur w firmach produkcyjnych, w biurowcach, instytucjach publicznych i innych obiektach to usługa, z której mogą skorzystać podmioty z Nowego Dworu Gdańskiego i okolic. Zadbaj o wizerunek biura – czystość, estetyka, dekoracje to podstawa. Pamiętaj też o swoich pracownikach, którym należy się praca w czystych i komfortowych warunkach. Jeśli chcesz, aby nasza firma zajęła się sprzątaniem Twojego biura, wystarczy, że zadzwonisz do nas. Chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Sprzątanie magazynów Nowy Dwór Gdański

Aby magazyny w Twojej firmie były utrzymane w porządku i czystości, musisz stale o to dbać. Od tego zależy zresztą bezpieczeństwo zarówno pracowników magazynu, jak i przechowywanych towarów. Oferujemy specjalistyczne sprzątanie magazynów oraz utrzymanie czystości w całych obiektach przemysłowych. Skontaktuj się z nami, aby zamówić taką usługę w Nowym Dworze Gdańskim lub okolicy.

Sprzątanie hoteli Nowy Dwór Gdański

Naszą kolejną usługą jest sprzątanie hoteli i innych obiektów noclegowych. Sprzątamy pokoje, łazienki, przestrzenie wspólne. Dbamy o stały dostęp do środków higieny w obiekcie. Zajmujemy się także pracami związanymi z utrzymaniem budynku:

  • dbanie o tereny zielone,
  • mycie okien i przeszkleń,
  • czyszczenie rynien, dachów,
  • odśnieżanie, usuwanie liści, zamiatanie posesji,
  • drobne naprawy na terenie obiektu.

Jeśli prowadzisz działalność hotelową, możesz ułatwić sobie utrzymanie obiektu. Zamiast zatrudniać pracowników, wynajmij firmę, która kompleksowo zajmie się sprzątaniem i dezynfekcją obiektu. Więcej szczegółów przedstawimy telefonicznie – zapraszamy do kontaktu!