Zasięg Działania

Sprzątanie hal produkcyjnych biur magazynów hoteli Pasłęk

Chcesz zatrudnić firmę do sprzątania obiektu, którym zarządzasz? Doskonale trafiłeś! Firma Akmar realizuje usługi sprzątania w Pasłęku i okolicach. Niezależnie od tego, jaki to rodzaj budynku – biurowy, przemysłowy, użytkowy, usługowy – możesz nam zalecić profesjonalne sprzątanie, zarówno jednorazowo, jak i na stałe. Poznaj naszą ofertę – szczegóły znajdziesz na stronie internetowej. Możesz też zadzwonić do nas, aby poznać wszystkie informacje. Zapraszamy!

Sprzątanie w Pasłęku – zamów usługi firmy sprzątającej! Zadzwoń - tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Sprzątanie hal produkcyjnych Pasłęk

Jedną z naszych usług jest sprzątanie hal produkcyjnych oraz ogólnie obiektów przemysłowych. Sprzęt, którym dysponujemy, umożliwia nam wykonywanie specjalistycznych czynności, jak np. mechaniczne czyszczenie i polimeryzacja podłóg, dezynfekcja, czyszczenie wysoko położonych lub trudno dostępnych powierzchni. Oprócz tego wykonujemy wszystkie niezbędne zadania z zakresu rutynowego, codziennego sprzątania obiektu, jak np. mycie podłóg, sprzątanie toalet, dbanie o pomieszczenia pracownicze itp.

Sprzątanie biur Pasłęk

Z naszych usług mogą skorzystać firmy, w których praca odbywa się w biurach. Sprzątamy pomieszczenia biurowe oraz inne pomieszczenia w budynku, z których korzystają pracownicy – np. kuchnie, toalety, stołówki, szatnie. Jeśli zarządzasz całym biurowcem, możesz nam zlecić jego kompleksowe sprzątanie. Zapraszamy klientów z Pasłęka do kontaktu, aby poznać wszystkie możliwe opcje.

Sprzątanie magazynów Pasłęk

Utrzymanie czystości w magazynie może być problematyczne i wymaga dostępu do odpowiednich sprzętów. Nie musisz zajmować się tym samodzielnie ani zatrudniać do tego celu pracowników. Najprostszym rozwiązaniem będzie wynajęcie firmy sprzątającej, która posiada:

  • sprzęt,
  • środki czystości i akcesoria do sprzątania,
  • doświadczenie,
  • wypracowaną doskonałą organizację pracy.

Z naszą pomocą w sprzątaniu dużo łatwiej będzie Ci kontrolować swój magazyn w Pasłęku i dbać o to, aby panowały w nim odpowiednie warunki do przechowywania towarów.

Sprzątanie hoteli Pasłęk

Do współpracy z naszą firmą sprzątającą zapraszamy też wszystkich, którzy zajmują się hotelarstwem i ogólnie usługami noclegowymi. Akmar realizuje zadania związane ze sprzątaniem pokoi i łazienek hotelowych, ale podejmuje się również prac związanych z ogólnym utrzymaniem obiektu. Posprzątamy korytarze, schody, windy, halle, toalety, pokoje konferencyjne i inne pomieszczenia w obiekcie. Zajmiemy się nim także od zewnątrz, począwszy od czyszczenia dachów i elewacji, poprzez odśnieżanie i usuwanie liści, aż po dbanie o tereny przylegające (zarówno roślinność, jak i parkingi, chodniki, podjazdy). Kompleksowe usługi sprzątania hoteli to szansa na lepszą organizację pracy i sposób na utrzymanie wysokiego poziomu czystości bez konieczności zatrudniania do tego zadania dodatkowych pracowników.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami sprzątania w Pasłęku? Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły dotyczące współpracy: tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240