Zasięg Działania

Sprzątanie hal produkcyjnych biur magazynów hoteli Suwałki

blank

Sprzątanie hal produkcyjnych czy magazynowych to żaden problem dla profesjonalistów, którzy dysponują odpowiednim sprzętem i zasobami ludzkimi. Nasza firma oferuje usługi sprzątania obiektów przemysłowych w Suwałkach i okolicach. Ponadto Akmar zajmuje się utrzymaniem czystości w biurach, punktach usługowych, obiektach handlowych, obiektach noclegowych i wielu innych miejscach. Usługi realizujemy terminowo, rzetelnie i w atrakcyjnych cenach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z najbliższym oddziałem naszej firmy i zapytaj o szczegóły!

Dowiedz się więcej o usługach sprzątania w Suwałkach - tel. 697 434 182

Sprzątanie hal produkcyjnych Suwałki

Jednym z zadań, których podejmujemy się w ramach naszych usług kontraktowych, jest sprzątanie hal produkcyjnych w różnego rodzaju podmiotach przemysłowych (fabrykach, przetwórniach itp.). W ramach tej usługi możemy zająć się czyszczeniem powierzchni, urządzeń i wyposażenia, dezynfekcją oraz czyszczeniem elementów konstrukcyjnych i użytkowych. Ponadto możemy zadbać o pozostałe przestrzenie w obiekcie – pomieszczenia biurowe i pracownicze, korytarze, klatki schodowe, szatnie, toalety, stołówki itd. Nasze usługi obejmują również utrzymanie porządku na zewnątrz budynku (sprzątanie, utrzymanie terenów zielonych). Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego bez problemu dostosowujemy zakres usług do specyfiki i zapotrzebowania w danym przedsiębiorstwie. Zapraszamy do współpracy firmy z Suwałk oraz z innych okolicznych miejscowości.

Sprzątanie biur Suwałki

Osobom prowadzącym działalność w Suwałkach możemy również zaoferować usługę sprzątania biur. Pracę wykonujemy sprawnie i profesjonalnie, a zakres zadań jest dostosowany do indywidualnego zapotrzebowania danej firmy. W niektórych miejscach konieczne jest tylko czyszczenie powierzchni płaskich i mebli w biurach, w innych także dbanie o toalety, pomieszczenia dla pracowników czy teren wokół budynku. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my wykonamy to zadanie dla Ciebie.

Sprzątanie magazynów Suwałki

Zajmujemy się również sprzątaniem magazynów, tak aby możliwe było zagwarantowanie odpowiednich warunków przechowywania towarów. Dysponujemy niezbędnym do tego celu sprzętem. Jesteśmy w stanie wykonywać prace porządkowe także na wysokości (np. czyszczenie wysokich regałów magazynowych). Możemy zaoferować dezynfekcję i ozonowanie pomieszczeń oraz inne pokrewne usługi.

Sprzątanie hoteli Suwałki

Osobom prowadzącym obiekty noclegowe w Suwałkach – hotele, pensjonaty, hostele itd. – oferujemy usługę kompleksowego sprzątania tych obiektów (lub sprzątania w okrojonym zakresie, np. wyłącznie pokoi hotelowych). Firma Akmar oferuje również drobne naprawy i prace konserwacyjne. Nasze usługi mogą się okazać wielką pomocą w przypadku drobnych usterek czy awarii. Jeśli jesteś zainteresowany usługą sprzątania hoteli lub innych obiektów w Suwałkach, skontaktuj się z naszym najbliższym oddziałem – zapraszamy do współpracy!