Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Lidzbark Warmiński

blank

W firmach i placówkach publicznych trzeba odpowiednio dbać o higienę i porządek, aby osoby przebywające w tych miejscach miały zapewnione odpowiednie warunki. Może się tym zająć firma sprzątająca, która nie tylko będzie regularnie czyściła pomieszczenia i ich wyposażenie, ale zadba również o dezynfekcję oraz o czystość budynku z zewnątrz (mycie elewacji, pielęgnacja przylegających terenów). Nasza firma oferuje takie usługi w Lidzbarku Warmińskim. Jeśli chcesz współpracować ze specjalistami, skontaktuj się z nami i zamów najlepszej jakości usługi sprzątające.

Sprzątanie firm, placówek publicznych, posesji – zamów usługi! Tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Lidzbark Warmiński

Jedną z naszych usług jest ozonowanie, które możemy wykonać jednorazowo lub wykonywać regularnie w pomieszczeniach, które potrzebują dogłębnego oczyszczania. Ozonujemy też pojazdy, dlatego z naszych usług mogą skorzystać firmy transportowe, wypożyczalnie samochodów oraz osoby prywatne. Jeśli chcesz mieć pewność profesjonalizmu, terminowego wykonania usługi i atrakcyjnej ceny, skontaktuj się z Akmar – zapraszamy do współpracy osoby z Lidzbarka Warmińskiego i okolic.

Dezynfekcja Lidzbark Warmiński

W ostatnim czasie w szczególny sposób dba się o czystość i higienę obiektów przeznaczonych do użytku publicznego, a dezynfekcja należy już do standardowych elementów codziennego sprzątania. Możemy zająć się dezynfekcją:

  • mebli,
  • powierzchni,
  • akcesoriów,
  • użytkowych elementów budynku (klamek, poręczy, wind, włączników światła),
  • całych pomieszczeń/obiektów.

Usługę możemy wykonywać w ramach umowy, czyli regularnie bądź w terminach określonych z góry, lub jednorazowo, gdy w danym obiekcie zachodzi akurat taka potrzeba.

Mycie elewacji Lidzbark Warmiński

Firmy i osoby prywatne z Lidzbarka Warmińskiego mogą zainteresować się również naszą usługą mycia elewacji. Dzięki czystej elewacji budynek sprawia dużo lepsze wrażenie: jest bardziej estetyczny i zadbany i stanowi dobrą wizytówkę instytucji, która ma w nim swoją siedzibę. Zapraszamy do kontaktu w sprawie mycia elewacji lub innych elementów konstrukcyjnych budynku.

Mycie paneli fotowoltaicznych Lidzbark Warmiński

Akmar oferuje też profesjonalne mycie paneli fotowoltaicznych. Zadbamy o nie tak, aby działały długo i bezawaryjnie, przynosząc Ci codzienną korzyść finansową. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, środkami czystości oraz wiedzą na temat tego, jak należy czyścić panele solarne – możesz nam zaufać. Zapraszamy do kontaktu!