Zasięg Działania

Dezynfekcja ozonowanie mycie okien elewacji paneli fotowoltaicznych Morąg

blank

Jakie pomieszczenia lub części budynku sprawiają najwięcej kłopotu w związku z ich sprzątaniem? Na pewno te, które są trudno dostępne, delikatne (łatwe do uszkodzenia) lub wyjątkowo silnie zabrudzone. Problematyczne jest na przykład mycie elewacji, mycie wysoko położonych okien, czyszczenie paneli fotowoltaicznych, czyszczenie rur i przewodów wentylacyjnych, oczyszczanie rynien. W każdym z tych wyzwań może pomóc nasza firma sprzątająca. Nasz sprzęt pozwala nam dotrzeć do wszystkich trudno dostępnych przestrzeni, a odpowiednio dobrane akcesoria oraz chemia umożliwiają nam usunięcie wszelkich uporczywych zabrudzeń. Zapraszamy do współpracy klientów z Morąga!

Zamów sprzątanie i dezynfekcję w Morągu! Tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Ozonowanie Morąg

Interesuje Cię usługa ozonowania? Możemy wyozonować zarówno pomieszczenie, jak i pojazd. Z naszych usług korzystają różne podmioty: firmy transportowe, przewozowe, wypożyczalnie samochodów itp. Mogą z nich skorzystać także osoby prywatne. Dzięki ozonowaniu pozbywasz się niebezpiecznych substancji, mikroorganizmów i alergenów z powietrza w pomieszczeniu/pojeździe, usuwasz też nieprzyjemny zapach i odświeżasz wnętrze. Dojedziemy do Ciebie w Morągu i okolicach – zadzwoń!

Dezynfekcja Morąg

Zajmujemy się również dezynfekcją Twojego obiektu – w ramach usługi regularnej lub jednorazowej. Wskaż, które pomieszczenia wymagają dezynfekcji, a my zajmiemy się resztą. Dzięki temu wspólnie zadbamy o bezpieczeństwo Twoich pracowników i/lub klientów.

Mycie elewacji Morąg

Czyszczenie elewacji to spore wyzwanie. Chodzi nie tylko o to, aby przywrócić im czystość i estetykę, ale także przy okazji ich nie zniszczyć, nie odbarwić lub w inny sposób nie uszkodzić. Potrzebne są tu odpowiednie sprzęty i środki chemiczne, ale również doświadczenie i wyczucie. Jako profesjonalna firma sprzątająca mamy to wszystko! Możesz nam zaufać, zadbamy o elewację i sprawimy, że Twój budynek w Morągu będzie wyglądał młodziej o kilka lat i znacznie bardziej reprezentacyjnie.

Mycie paneli fotowoltaicznych Morąg

Skorzystaj z usługi mycia paneli fotowoltaicznych. To zadanie także może być wyjątkowo trudne dla kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z czyszczeniem tego rodzaju urządzeń. Firma Akmar wie doskonale, jak powinno się to robić – dla nas mycie fotowoltaiki nie ma tajemnic. Podejmij z nami współpracę w Morągu – zapraszamy!