Porady

Drobne naprawy nieruchomości

blank

W każdej firmie często dochodzi do małych uszkodzeń, zniszczeń. Przed takimi drobnymi wypadkami nie sposób się ustrzec, a – niestety – nie w każdym miejscu posiada się złotą rączkę, która posiada odpowiednie kwalifikacje do niektórych napraw. W takiej sytuacji warto nająć kogoś, kto doskonale zna się na tego typu pracach oraz zadba o perfekcyjną prezentację danego obiektu – niezależnie czy mówimy tu o dużym biurowcu, czy niewielkim sklepie. Firma AKMAR to dobre rozwiązanie w tej kwestii, ponieważ – poza specjalistycznym sprzątaniem – zajmuje się także drobnymi naprawami nieruchomości. Jakimi? Odpowiedzi zdradzamy w poniższym artykule!

Istota naprawy usterek nieruchomości

Wbrew pozorom, bardzo często przykuwamy uwagę do drobiazgów. Zarówno klienci, jak i pracownicy Twojej firmy mogą zauważyć jakąś usterkę, która zapadnie im w pamięć lub – choć bezie niewielka – utrudni pracę lub znacząco zmniejszy jej komfort. Właśnie dlatego warto zająć się wszelkimi małymi niedoskonałościami, aby nasza firma nie odstraszała, a zachęcała do skorzystania z oferty, tudzież podjęcia pracy. Ma to znaczenie także w przypadku mieszkań czy domów – jeśli pragniemy sprzedać naszą własność, także należy odpowiednio zadbać o jej prezentację, prawda?

Drobne naprawy nieruchomości przez AKMAR

Co rozumiemy przez drobne naprawy nieruchomości? Mamy przygotowanych kilka przykładów, które znajdą zastosowanie niemal w każdym obiekcie. Przede wszystkim prace ogólnoremontowe, czyli szpachlowanie drobnych ubytków w ścianach, czy też malowanie uszkodzonych powierzchni. Nie bez znaczenia tutaj jest także regulacja drzwi (raczej nikt nie lubi straszliwego skrzypienia, brrr), okien czy zamykaczy do drzwi.
Do małych poprawiaczy nieruchomości zaliczyć można także naprawa mebli czy wieszanie szafek, wymiana klap sedesowych w toaletach oraz wiele innych. Nie można zapomnieć tutaj także o drobnych pracach instalacyjnych i wymianie elementów elektrycznych typu lampy, żarówki czy gniazdka.
Dbając o takie z pozoru mało istotne kwestie (przynajmniej w większości przypadków) możemy zapewnić komfort sobie, jak i przyszłym mieszkańcom, tudzież wcześniej wspomnianych klientów czy współpracowników.

Niewielkie awarie, którymi trzeba szybko się zająć

O ile wcześniej wspomniane elementy mają głównie usterki estetyczne (poza elektryką), tak istnieją także awarie, których pozbyć trzeba się jak najszybciej. Doskonałym przykładem jest tutaj przykry zapach (pojawiający się zazwyczaj w wyniku zatkania syfonu wanny, prysznica, umywalki czy nawet miski ustępowej lub słabej wentylacji) oraz… naloty pleśni, które często gnębią pomieszczenia wilgotne i słabo wietrzone. Z takimi nieprzyjemnościami firma AKMAR także doskonale sobie radzi i w ekspresowym tempie usuwa takie usterki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług gwarantowanych przez firmę AKMAR. Z przyjemnością zajmiemy się nie tylko drobnymi naprawami w rozmaitych nieruchomościach, ale i profesjonalnym ich wysprzątaniem oraz wieloma innymi, bardziej specjalistycznymi pracami (jak choćby mechaniczne wyczyszczenie kostki brukowej wokół budynku – parkingu i chodniku). W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu!