Zasięg Działania

Firma sprzątająca utrzymanie czystości Nowy Dwór Gdański

blank

Podjęcie współpracy z firmą sprzątającą przekłada się w dużym stopniu na poprawę organizacji pracy, zmniejszenie kosztów związanych z utrzymaniem czystości i łatwiejsze zarządzanie procesami w firmie czy przedsiębiorstwie. Gdy nie trzeba martwić się o czystość oraz BHP, można skupić się na innych kwestiach związanych z rozwojem biznesu. Jeśli chcesz, aby profesjonalna firma sprzątająca wyręczyła Cię w utrzymaniu czystości w Twoim obiekcie w Nowym Dworze Gdańskim lub innej pobliskiej miejscowości, skontaktuj się z nami!

Profesjonalne usługi sprzątania – zamów ekipę sprzątającą do swojej firmy! Zadzwoń - tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Sprzątanie Nowy Dwór Gdański

Jakie sprzątanie realizuje nasza firma w Nowym Dworze Gdańskim? Nasze usługi dzielimy na dwie grupy:

  • Usługi kontraktowe – czyli wykonywane regularnie, z ustaloną częstotliwością, w ramach podpisanej umowy. Mogą się wśród nich znaleźć takie czynności jak odkurzanie, wycieranie kurzy, dezynfekcja powierzchni, sprzątanie toalet, dostarczanie środków higieny, mycie podłóg itp. Zakres usług jest ustalany indywidualnie z firmą, z którą podejmujemy współpracę. W umowie zawarte są także sposoby i terminy realizacji konkretnych czynności oraz inne ustalenia.
  • Usługi specjalistyczne – czyli zamawiane jednorazowo, gdy pojawia się potrzeba wykonania specjalistycznego czyszczenia, dezynfekcji, ozonowania lub innych czynności związanych z utrzymaniem czystości w obiekcie. Dysponujemy sprzętem, który umożliwia nam m.in. czyszczenie elewacji, mechaniczne doczyszczanie podłóg i innych powierzchni, mycie paneli fotowoltaicznych, mycie okien i przeszkleń (nawet na wysokości), utrzymanie terenów wokół budynku, wykonywanie drobnych napraw i konserwacji.

Czy któreś z tych usług chciałbyś zamówić w naszej firmie? Jeśli tak, czekamy na Twój telefon!

Firma sprzątająca Nowy Dwór Gdański

Nasza firma sprzątająca oferuje nie tylko szeroki zakres usług regularnych i specjalistycznych, ale także takie atuty tak rzetelność, terminowość, przejrzyste warunki współpracy. Opinie naszych dotychczasowych klientów to najlepsza rekomendacja naszych usług. Pracujemy na terenie całego regionu Warmii i Mazur, Podlasia, Pomorza. Dojeżdżamy do klienta we wskazane miejsce, zawsze wywiązujemy się z zadań na czas i jesteśmy elastyczni w zakresie rodzaju oraz sposobu wykonywania usług. Dzięki współpracy z nami nie będziesz musiał więcej martwić się o stan czystości oraz o estetykę w swoim obiekcie. My zadbamy o to za Ciebie!

Utrzymanie czystości Nowy Dwór Gdański

Wiemy, jak ważne jest utrzymanie czystości w firmach, przedsiębiorstwach, placówkach publicznych, punktach handlowych czy usługowych. Stale przebywają w nich ludzie, którym należy zapewnić odpowiednie warunki higienicznie. Zatrudnienie odpowiedzialnych za to pracowników wiąże się z wieloma formalnościami i koniecznością stałego kontrolowania i działań. Znacznie wygodniej, a w wielu przypadkach także taniej (dzięki ekonomii skali) jest podjąć współpracę z zewnętrzną firmą zajmującą się kompleksowym utrzymaniem czystości. Jeśli szukasz takiej oferty w Nowym Dworze Gdańskim lub okolicy, doskonale trafiłeś. Akmar spełni Twoje oczekiwania, odciąży Cię z odpowiedzialności za sprzątanie i zadba o Twój obiekt w sposób kompleksowy. Wygoda, profesjonalizm, atrakcyjne ceny – czego więcej chcieć? Zapraszamy serdecznie do współpracy – czekamy na kontakt! Zadzwoń do najbliżej położonego oddziału naszej firmy: tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240