Zasięg Działania

Sprzątanie hal produkcyjnych biur magazynów hoteli Malbork

blank

Jeśli interesuje Cię usługa sprzątania przemysłowego na terenie Malborka lub w okolicach, zgłoś się do nas i poznaj naszą ofertę. Przedsiębiorcom z Malborka oferujemy również sprzątanie obiektów handlowych, usługowych i hotelowych. Świadczymy usługi kontraktowe, czyli realizowane przez określony czas na podstawie umowy, a także usługi jednorazowe, które można zamawiać na konkretny termin. Dysponujemy specjalistycznymi akcesoriami i sprzętem, dzięki którym możemy wykonywać różnorodne prace porządkowe profesjonalnie i bezpiecznie. Ponadto dojeżdżamy do klientów na terenie północno-wschodniej Polski, dlatego możesz skorzystać z naszych usług nawet wtedy, gdy żaden z naszych oddziałów nie jest zlokalizowany dokładnie w Twojej miejscowości. Chcesz dowiedzieć się więcej lub od razu zamówić wybrane usługi? Zadzwoń do nas!

Sprzątanie obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych i noclegowych. Zamów usługi już teraz! Tel. 89 535 20 46 lub 605 199 240

Sprzątanie hal produkcyjnych Malbork

W halach produkcyjnych możemy realizować zarówno podstawowe prace porządkowe, jak i sprzątanie specjalistyczne, łącznie z mechanicznym doczyszczaniem podłóg czy czyszczeniem wysoko położonych przestrzeni, rur, przewodów wentylacyjnych itd. To bardzo ważne, aby w hali produkcyjnej panowała nieskazitelna czystość, ponieważ może to wpłynąć na prawidłowość procesów, które tam zachodzą, na jakość produkowanych towarów oraz warunki pracy ludzi. Wiemy, jak właściwie zadbać o takie obiekty i dlatego możesz nam zaufać. Zapraszamy do współpracy w Malborku i okolicach.

Sprzątanie biur Malbork

Z naszych usług chętnie korzystają także właściciele i zarządcy biurowców, firm usługowych czy instytucji, w których znajdują się pomieszczenia biurowe. Codzienne prace porządkowe w takich miejscach to obowiązek wynikający z przepisów BHP. Oprócz tego, odpowiednie dbanie o czystość i dekoracje pomaga pracować na pozytywny wizerunek placówki i wpływa na komfort przebywających w niej ludzi. Poza sprzątaniem samych pokoi biurowych, czyli odkurzaniem, wycieraniem kurzy czy myciem podłóg, możemy zaoferować również inne, szersze usługi:

  • sprzątanie toalet i uzupełnianie środków higieny,
  • sprzątanie kuchni, szatni i innych pomieszczeń pracowniczych,
  • sprzątanie przestrzeni wspólnego użytku takich jak korytarze czy klatki schodowe,
  • mycie drzwi, klamek, okien,
  • wynoszenie śmieci,
  • utrzymanie czystości wokół budynku – zamiatanie, dbanie o tereny zielone, odśnieżanie.
  • Skorzystaj z naszych usług sprzątania biur w Malborku!

Sprzątanie magazynów Malbork

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem magazynów z uwzględnieniem specyfiki towarów, które są w nich przechowywane. Wiemy, że od warunków przechowywania często zależy jakość i trwałość produktów. Czystość hali magazynowej to także jeden z ważnych aspektów procesu magazynowania. Możemy o to zadbać w profesjonalny i rzetelny sposób. Zapraszamy do współpracy firmy z Malborka zainteresowane naszą ofertą.

Sprzątanie hoteli Malbork

Chcielibyśmy również zachęcić do kontaktu właścicieli i managerów hoteli, ośrodków wypoczynkowych i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Możemy zająć się w całości utrzymaniem czystości w budynku – w pokojach, częściach wspólnych, łazienkach. Możemy też ograniczyć nasze usługi do wybranego zakresu, np. sprzątać wyłącznie pokoje hotelowe. Zadzwoń, opowiedz nam o swoich potrzebach i poznaj nasze propozycje. Skontaktuj się już teraz z najbliższym oddziałem firmy sprzątającej Akmar: 89 535 20 46 lub 605 199 240